Skocz do zawartości
GuC!o^

400 czy 266 ?

Rekomendowane odpowiedzi

siema ! kupiłem ramy twinmos 512 (400mhz) !! przy starcie kompa w momencie sprawdzania nośnikow wyświetla sie napis "memory frequency 133mhz DDR266" to ja mam 400 czy 266 ?? w biosie ustawienia mam na AGRESSIVE :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za lamer !!!

masz pamięci 400 MHz ale chodzą na 266 bo są ustawione synchronicznie z prockiem, który ma magistralę 133 czyli w dualu 266 MHz (DDR).

nie wie mczy w FAQ to jes tale wielkie :lol: , było to już kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za lamer !!!

masz pamięci 400 MHz ale chodzą na 266 bo są ustawione synchronicznie z prockiem, który ma magistralę 133 czyli w dualu 266 MHz (DDR).

nie wie mczy w FAQ to jes tale wielkie :lol: , było to już kilka razy.

Ale go zjechałeś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale był taki temat i to całkiem niedawno, zapewne nie raz ktoś miał taki problem więc wystarczyło poszukać.

i nie zjechałem, powiedziałem tylko że lamer czyli osoba w ogóle nie znająca się, bez obrazy. i wyjaśniłem co i jak zamiast pozostawć na samej odpowiedzi "szukaj" jak robią niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale był taki temat i to całkiem niedawno, zapewne nie raz ktoś miał taki problem więc wystarczyło poszukać.

i nie zjechałem, powiedziałem tylko że lamer czyli osoba w ogóle nie znająca się, bez obrazy. i wyjaśniłem co i jak zamiast pozostawć na samej odpowiedzi "szukaj" jak robią niektórzy.

To widać nie wiesz kto to 'lamer'. Lamer to osoba, której się wydaje, że wie b.dużo, a nie wie nic...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...