Skocz do zawartości
ReanimaToR

VMOD Celeron4 (willamette) ?

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec chcialbym sie dowiedziec czy wiecie moze czy istnieje cos takiego jak Vmod do celeronka 1.8 na jadrze willamette , pytam sie bo nie moge zmienic napiecia na plycie (ecs p4ibms :evil: ) ale sam procek kreci sie nawet niezle , bez zmiany napiecia na 2.2 chodzi stabilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest celeron4 lub jak inaczej muwiac p4 celeron to po prostu jest to p4 1.8ghz (na jadrze willamette 0.18um ) posiadajacy 128kb cache l2 i nazywa sie on celeron 4 , tak samo te zielone celerony nazywaly sie celeron II , wiec wie ktos czy istnie vmod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra widze ze nikt nie odpisuje , to moze wiecie chociaz czy willamette i northwood maja taki sam rozstaw nuzek? bo schemat do northwooda znalazlem i wiem ktore nozki opdpowiadaja za napiecie , jezeli to by byly te same co w willametteto metoda prob i bledow bym mugl znalezc zasilanie mi odpowiadajace . czekam na posty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz po problemie :) przed chwilka wrocilem do domku ze sklepu z nowiutkim abitem bd7- II :D i biore sie za krecenie ale jak ktos cos zjajdzie na tmmat tego Vmoda to niech pisze bedzie dla potomnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jak co go sie nie odpali i już :) Mobo zgłosi bląd albo nie bedzie dawać znaku zycia  :twisted:

Brawo! Proponuje skozystać z drutmoda do Athlonów. :lol:
Ej stary co tu <span style="color:red;">[ciach!]</span>a za szopiki odpierdalasz ?? Bo teraz sie pogubilem drut moda na Intela chciałbyś ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vmoda , chodzilo mi o podniesienie napiecia poprzez laczenie i izolowanie pinow , wiem ze takie co bylo w celeronach2 , w celkach na nothwooda tez jest w p4 na sockecie 423 takze wiec szukam tego dla celerona willamette ( albo raczej szukalem bo dzis kupilem sobie nowa mobo i moge w koncu spod biosa zmieniac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jak co go sie nie odpali i już :) Mobo zgłosi bląd albo nie bedzie dawać znaku zycia  :twisted:

Brawo! Proponuje skozystać z drutmoda do Athlonów. :lol:
Ej stary co tu <font color="#FF0000">[ciach!]</font> za szopiki odpierdalasz ?? Bo teraz sie pogubilem drut moda na Intela chciałbyś ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
No comments 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już w ogóle sie pogubilem  

8)

Chodziło mi o to że można za pomocą drucików(łącząc odpowiedznie nózki na procu) zmienić napięcie Vcore. Mnożnika i tak przecież nie da rady, ale są to całkowicie inne schematy, dlatego troche dziwne było to co powiedziałeś żeby do Willamate'a brać schemat od Northwood'a (niby proc ten sam ale jądro inne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...