Skocz do zawartości
KyCoL

Midnight Club 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na ps2 ta gre :D tak mi sie wydaje bo jak sie orientuje sa 2 wersje tej gry MIDNIGHT CLUB II i wiem ze jest wersja co jeszcze ma cos w tytule i ja chyba wlasnie tamta posiadam ten sam motym jezdzisz autkiem podjezdzasz na swiatlach cykasz swiatelkami i sie scigasz to wszystko swietnie fajnie :D fajny motyw ale wykonanie gry!!!! ranyy!!!!! ludzie tak zwalonej gry dawno nie widzialem!!!! animacja, grafika, prowadzenie samochodow koszmar!!! koszmar!!! ale moze nie mowie do konca wlasnie o tej wersji :D tu jakos na zdjeciach wyglada dosyc ladnie :D bede musial jeszcze sprawdzic jaka ja posiadam wersje :D pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leeeeeeeeeee jestescie cieniasy.

Moim zdaniem gra jest super - troche trudna ale i dobrze, TOKYO powala a sterowania innego w tej grze sobie niewyobrazam jest super poprostu - podczas smigania 200 km/h po strasznie ruchliwej drodze mozna szybko i zwinnie wymijac furki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam demo tej gierki i niewiem jak zmienic rozdzielczosc i grafe ogolnie , bo niema takiej opcji , a defaultowo to taka beznadzijna grafa ze az strach, ma ktos demko ? i wioe jak zminic opcje graficzne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam demo tej gierki i niewiem jak zmienic rozdzielczosc i grafe ogolnie , bo niema takiej opcji , a defaultowo to taka beznadzijna grafa ze az strach, ma ktos demko ? i wioe jak zminic opcje graficzne?

opcje zmienia sie w menu-to chyba jasne

 

natomist owo menu jest dosyc pogmatwane ale poradzisz sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POgralem troche wiecej i gra zaczyna mi sie coraz bardziej podobac.... scigam sie jooz z motroami, ale sam jezdze autkiem.... Gra rzeczywiscie po kilku wyscigach nabiera smaczku.... a grafa na screecnach wyglada niezle.... Tylko autko sie smiesznie niszczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w koncu burro zacząłes ją doceniac

 

ale zauwaz jak gierka pozbawiła sie grywalnosci gdyby te zniszczenia były wieksze, uniemozliwiajace jazde - byłoby max cieżko a przeciez im dalej tym znacznie trudniej

 

ps.potem bedziesz miał do wyboru podczas misji bike a najlepsze bedą akcje w paryzu-na wąskich uliczkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w koncu burro zacząłes ją doceniac

 

ale zauwaz jak gierka pozbawiła sie grywalnosci gdyby te zniszczenia były wieksze, uniemozliwiajace jazde - byłoby max cieżko a przeciez im dalej tym znacznie trudniej

 

ps.potem bedziesz miał do wyboru podczas misji bike a najlepsze bedą akcje w paryzu-na wąskich  uliczkach

Mi chodzi o sam graficzny efekt zniszczen - wyglada jak midtown madness.. bo fizyka jest ok

PS. A daleko mi jeszce do paryza ?? - Jestem w misji gdzie pierwszy raz sie z motoram sciagam, ale ja jeszcze mam autko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam demo tej gierki i niewiem jak zmienic rozdzielczosc i grafe ogolnie , bo niema takiej opcji , a defaultowo to taka beznadzijna grafa ze az strach, ma ktos demko ? i wioe jak zminic opcje graficzne?

opcje zmienia sie w menu-to chyba jasne

 

natomist owo menu jest dosyc pogmatwane ale poradzisz sobie

moglbys mi podac dokladnie gdzie sa te opcje , bo za chiny niemoge znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omijalem ta gre... omijalem az wreszcie dzisiaj sie skusilem pod wplywem niektorych wypowiedzi. Wiec przytocze pare slow jakie przychodza po poznaniu gry.

Pierwszy wielki minus za menu... choc moze na tym polega trudnosc tej gry :) Co do samej rozgrywki:

- zachowanie samochody bardzo ale to bardzo arcadowe

- glupie fajerwerki znane z filmow o ludziach (samochodach) szybkich i wscieklych

- zniszczenia smieszne... no ale dobrze ze sa

- stosunkowo rozlegle miasto

- ciekawe skroty

 

- no i chyba najwazniejszy myslnik :) otoz mimo wielu bledow grywalnosc jest bardzo wysoka... gra potrafi wciagnac choc raczej nie dotykam tego typu samochodowek to milo spedzam czas sciagajac sie ulicami wielkich miast :)

 

To byly odczucia czlowieka ktory urodzil sie z kierownica w dloniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na kierownicy i jest czadowo ukończyłem 8 % ii jużm am problemy a co do gry:

czy dopałka porzez "x" działa tylko raz i czy są jeszcze jakieś takie fajne myki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na kierownicy i jest czadowo ukończyłem 8 % ii jużm am problemy a co do gry:

czy dopałka porzez "x" działa tylko raz i czy są jeszcze jakieś takie fajne myki??

Jesli jedziesz jakis czas za przeciwnikiem to rosnie ci taki pasek w prawym dolnym rogu... jesli sie zapelni masz n2o za friko.

Niektore samochody maja wiecej niz jeden strzal... ale tak jak mowilem teoretycznie masz ich w nieskonczonosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO BARTEZJUSZA

Cofam wszystko co złego poweidziałem o tej grze...

Jestem teraz w Paryżu i dopiero poczułem ten POWER...

Gra mnie wciągneła jak nie wiem co...

Dobra spadam grać :wink:

Niskie pokłony dla tego pana :D

mam jechać zaraz za nim??to jest koło paska zniszczenia?

Tak, masz jechać zanim, zanim :D pasek zmieni kolor na czerwony 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...