Skocz do zawartości
jarr25

Jaki laptop do ok. 1000$ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić laptopa do 1000$. Mam możliwość kupna z USA tam na miejscu i przywiezienia mi do Polski. Jakiego wybrać? 

Ta wzmianka o tym że laptop może być z USA - chodzi o to że po

1) można wyrwać coś na ebay w tej cenie - już kupowałem 2 laptopy tak, to świetna sprawa bo mogę dużo fajniejszego kompa za to dostać

2) mogę kupić coś całkowicie nowego i też w niższej cenie niż w pl

-Moimi kryteriami byłoby to, że używałbym tego laptopa do pracy nad 3d i grafiką. Renderowanie zostawię na pc, ale żeby coś szybko, pokazać, coś pozmieniać, coś poedytować. Liczy się dla mnie ciężar, bebechy, wygląd i ekran.

Priorytetami byłoby: jak najlepszy ekran 15" - 95% sRGB, 75% Adobe RGB, 800:1 kontrast, 0.35 poziom czerni, 2.2 gamma - no coś koło tego, wiadomo., fajnie jakby był rysik i touchscreen to będzie można nim rysować

16gb ramu, niska waga, cienkie ramki, ładny design. ssd to chyba już standard.

 

Nie wiem totalnie co wybrać - zarówno z rynku używanych/refurbished (które mogą być lepsze za tą cenę), a nowych. Przez głowę przechodziły mi wszystkie nazwy: XPS, Macbook, Asus Zenbook X331, LG gram 15 2018, Samsung Pro 9, Surface chyba będzie za drogi,  dokumentnie nie wiem co wybrać, i chciałem was prosić o pomoc. Co jest naprawdę najlepszym wyborem w tych pieniądzach? Chciałem tego lg grama bo jest mega lekki, ale nie wiem czy to nie znowu przerost formy nad treścią? Chodzi o to żeby na łóżko normalnie poużywać, teraz mam kloca 17" inspiron 5759, także to jest niewykonalne. Im lżejszy z najlepszymi dostępnymi w tej cenie bebechami tym lepiej. ;)

Pomocne linki:
Lisa Gade poleca te: https://www.youtube.com/watch?v=csf49UrP4j0
Dave Lee poleca tego Asusa: https://www.youtube.com/watch?v=GWRwuilpbGw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...