Skocz do zawartości
JohnyCane

Hades Canyon?

Rekomendowane odpowiedzi

51 minutes ago, Guest sdfg said:

Wydajność tej Vegi wypada trochę lepiej niż 1050 Ti, 40-45fps w podanej konfiguracji

Dzięks czyli po mocnym OC powinien dać sobie  radę .Mam tylko pytanie czy jak zamówię z xkomu z ranem I ssd to czy można zamówić złożenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Wydajniejszy będzie zestaw pw.. z uwagi na to, że najwięcej w grach zależy od karty graficznej, chociaż ta swoje kosztuje. 

Wracając do Hadesa przyznam, że bardzo mi się spodobał. Zastanawia mnie tylko kwestia jakie najlepiej pamięci ram dać do takiego Hadesa. Czy 2666Mhz z niskim CL15, czy zainwestować coś wyżej taktowanego. Najwyżej taktowane ramy DDR4 SODIMM jakie znalazłem w X Komie to 2666Mhz, ale widzę, że w innych sklepach są wyżej taktowane. Na stronie producenta jest wzmianka o pamięciach kompatybilnych dla Hadesa i pojawiają się SODIMM DDR4 o taktowaniu 3200Mhz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, FxJ said:

To jest odpowiednik GTX 1060 6GB + procesor 4 rdzeniowy.

Do grania spokojnie złożysz lepszy w obudowie mini
Intel i5-8400
SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2
ASRock B360M Pro4 lub alternatywne od MSI / Gigabyte
GOODRAM 16GB 3200MHz IRIDIUM Black CL16 (2x8GB) - obniżone do 2666MHz CL15/CL14
Kingston KC1000 240GB M.2 PCIe NVMe MLC lub większy 500GB albo zestaw z HDD 1TB/2TB
Fractal Design Define Mini C lub Fractal Design Meshify MINI C Blackout TG
SilentiumPC 600W Vero M2 Bronze - lub lpeszy od BQ czy Seasonic
Palit GeForce GTX 1080 GameRock Premium 8GB GDDR5X lub mniejszy Zotac Geforce GTX 1080 MINI
= 5474zł czyli jest spory zapas na modyfikacje wg. uznania.

A powyższy od pablo 5647zł

Tak ale potrzebuje maszyny o takich gabarytach , która można włożyć do mniejszego plecaka  I zabrać wszędzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, pablo27 said:

Wydajniejszy będzie zestaw pw.. z uwagi na to, że najwięcej w grach zależy od karty graficznej, chociaż ta swoje kosztuje. 

Wracając do Hadesa przyznam, że bardzo mi się spodobał. Zastanawia mnie tylko kwestia jakie najlepiej pamięci ram dać do takiego Hadesa. Czy 2666Mhz z niskim CL15, czy zainwestować coś wyżej taktowanego. Najwyżej taktowane ramy DDR4 SODIMM jakie znalazłem w X Komie to 2666Mhz, ale widzę, że w innych sklepach są wyżej taktowane. Na stronie producenta jest wzmianka o pamięciach kompatybilnych dla Hadesa i pojawiają się SODIMM DDR4 o taktowaniu 3200Mhz.

 

Oficjalna specyfikacja to chyba 2.4k/2.6k mhz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem najbliżej VEdze do RX 570 4GB. ,czyli coś pomiędzy 1060tka 3gb I 1060tka 6gb , pamiętajmy też , że Hades Canyon ma szybszą pamięć HBM2.

54 minutes ago, sdfl said:

Dane techniczne i testy syntetyczne to jedno, a rzeczywista wydajność w grach to co innego. Określanie Vegi M GH zamiennikiem 1060 6GB jest chyba lekko nad wyraz, chociażby z tego powodu, że Vega M GH posiada tylko 4GB własnej pamięci. Jednakże jest wyraźnie mocniejsza od również 4GB'ajtowego 1050Ti.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...