Skocz do zawartości
Xii

Po prostu płyta pod i7 7700K? micro atx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje płyty głównej Micro ATX

Spoiler

Obudowa Thermaltake Core V21

pod procesor i7 7700. Czy proponowany przeze mnie model MSI B250M jest adekwatnym wyborem?

Nie wiem czego może oczekiwać od płyty głównej? na pewno będzie mniej do grania przeznaczony oraz mały pobór mocy

Edytowane przez Xii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już posiadam dysk M.2 256gb

Nie rozumiem z jakich powodów mam brać np.  Z270M, gdy nie będę podkręcać w ogóle procesora i nawet nie ma on możliwości takiego. Czy mobo z slotem do M.2 i z  B250m nie wystarczy do moich potrzeb? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyski posiadam klasyczne. Jeden talerzowy i typowy ssd. M.2 mam w przejściówce na Sata.

Grafika hd7870xt i nie będę zmieniać. Spełnia moje wymagania.

Cytat

dodatkowe pinie PCIe

Nie wiem na co mogą mi być potrzebne, gdy teraz nie mam ich używanych do specjalnych celów 

 

w sumie jednak mam 7700k procesor. Więc może lepsze mobo będzie potrzebne jednak 

 

 

Cytat

albo ten

 

Cytat

 

Edytowane przez Xii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wybrałem mobo ORAZ

 

złożyłem taki zestaw i będę zamawiał wieczorem. Do tego czasu jak ktoś ma coś dodania co do tego mobo, to ma czas

23867443920640279339.jpg

Edytowane przez Xii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...