Skocz do zawartości
Kansas

Komputer max 3300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Złożyłem sobie komputer na takich podzespołach: klik. Wszystko jest ok, najlepiej jak może być w tej cenie? I czy w najbliższym czasie coś może się dziać na rynku komputerów, żeby za 2 miesiące nie żałować zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sdfl napisał:

co powiesz na lepszy SSD kosztem obudowy https://www.x-kom.pl/lista/163ujj3ny

Jasne, tylko dlaczego? Czym się różnią? Zauważyłem tylko marginalną różnicę w zapisie i odczycie danych oraz dłuższą gwarancję producenta. Samo to mnie nie przekonuje do dopłaty 80zł, ale może ja czegoś nie widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sdfl napisał:

biwin to jakis chinski noname, wiele osób podaje w watpliwosc czy faktycznie sa w nim kosci MLC, poza tym osiagi podawane przez producenta bardzo czesto roznia sie od realnych. wybierajac samsunga masz pewniaka o sprawdzonej jakosci, a nie kota w worku. poza tym ten biwin nie jest juz dostepny 

No ok, możesz mieć rację, jednak stwierdziłem, że jak już mam dopłacić do czegoś lepszego to w połowie drogi mam 240gb Goodram IRDM za 250zł

Pomyślałem też o wymianie płyty na taką z 4 wejściami na ram, żeby za jakiś czas dokupić 2x4 i mieć 16gb całościowo. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...