Skocz do zawartości
Assassin_Silent

Laptop do grania i multimediów za 3400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1. Laptop do studenta, kupowany na firmę.

2. Z Windowsem na pokładzie 

3. Matryca standardowa 15, matową

4. Dysk ssd (mała pojemność na oprogramowanie) I hdd na dane 1tb

5. Cena 3400 to Max. 

6. Zakup w ciągu 2 tygodni.

7. Będzie używany stacjonarne jak i brany w podróż. 

8. Gry: gta5, mafia3, pewnie jeszcze inne. 

 

Zależy mi by "strzałki" na klawiaturze były pełnowymiarowe. 

Wstępnie myślę o tym:

https://www.x-kom.pl/p/401556-notebook-laptop-156-hp-omen-15-i5-7300hq-8gb-1281000-win10-gtx1050.html

Idealnie dopasowany dysk, grafika na miarę ceny, spoko ram (taktowanie), ciekawy design, zbiera pozytywy za wykonanie.

Co jeszcze można rozważyć w tej cenie?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptopa lepiej na starcie kupić bez SSD i potem dysk dołożyć samemu .

Nie wiadomo co za dysk siedzi w tym HP .

Choć w tym budżecie to będzie trudno - dobre lapki z I5 7300HQ i GTX1050 to koszt 3300+ zł .

Z innych modeli wartych rozważenia - Lenovo Legion Y520 oraz Acer Nitro 5 - oba mają ram 2 400 mhz Dual Channel .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Będzie brany na raty?

Nie, chcę kupić za gotówkę. Mam określoną sumę (3400) przy przeznaczyć na laptop.

Cytat

Gdybyś nie kupował na firmę tylko prywatnie, mógłbyś łatwo skorzystać z vouchera na 650zł, w sumie nawet na firmę się da ale trzeba to przedyskutować z księgową.

Jeśli chodzi o voucher - jest to możliwe przy zakupię na firmę, jedynie trzeba voucher wprowadzić jako dochód.

Btw. teraz na stronie xkoma przy zakupie tego laptopa można gratis dostać też drukarkę lub akcesoria.

Wiem, że i5 8300 jest lepszy, ale automatycznie rośnie koszt zakupu + trzeba liczyć dodatkowy wydatek w przyszłości w postaci np. zakupu dysku.

I tak, korzystam jeszcze ze strzałek w reto grach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...