Skocz do zawartości
tomekaa

Płyta pod kręconego atlona??

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka płyte musze kupić nie musi być oczywiscie nowa żeby mógł na niej kręcić atlona 1700+ do 2600, 2800+, najlepiej żeby nie były to drogie płyty, jeżeli to możliwie do 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:| Zarty sobie robisz? ;) Do 150 zl wiec masz tu najtansza propozycje jaka znalazłem ale nie sadze abys wykrecił na niej tak procka: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7120

Ludzie kupuja płyty za conajmniej 400 zł zeby mogli mocno wykrecic te athlony :/ Do 2500+ to moj kumpel na taniej płycie z chipsetes SIS wykrecił ale to szczescie.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka płyte musze kupić nie musi być oczywiscie nowa żeby mógł na niej kręcić atlona 1700+ do 2600, 2800+, najlepiej żeby nie były to drogie płyty, jeżeli to możliwie do 150 zł

ludzie czytajcie uwazniej posty a co do tematu to trudno bedzie za 150 zł ,poszukaj na allegro moze ci sie cos trafi. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka płyte musze kupić nie musi być oczywiscie nowa żeby mógł na niej kręcić atlona 1700+ do 2600, 2800+, najlepiej żeby nie były to drogie płyty, jeżeli to możliwie do 150 zł

Jak uzywka moze byc to za 170 wyrwiesz SOLTEK SL-75KAV, ja i kilku innych mamy na niej Antka 1700+ 0,13 i lata wiekszosci powyzej 2GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka płyte musze kupić nie musi być oczywiscie nowa żeby mógł na niej kręcić atlona 1700+ do 2600, 2800+, najlepiej żeby nie były to drogie płyty, jeżeli to możliwie do 150 zł

Jak uzywka moze byc to za 170 wyrwiesz SOLTEK SL-75KAV, ja i kilku innych mamy na niej Antka 1700+ 0,13 i lata wiekszosci powyzej 2GHz
Tyle ze dla samych MHZ nie oplaca się kupować tej płyty już lepiej jakąś słabszą byle by była na DDR'y i mniej wykręcony proc bedzie lepiej chodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka płyte musze kupić nie musi być oczywiscie nowa żeby mógł na niej kręcić atlona 1700+ do 2600, 2800+, najlepiej żeby nie były to drogie płyty, jeżeli to możliwie do 150 zł

Jak uzywka moze byc to za 170 wyrwiesz SOLTEK SL-75KAV, ja i kilku innych mamy na niej Antka 1700+ 0,13 i lata wiekszosci powyzej 2GHz
Tyle ze dla samych MHZ nie oplaca się kupować tej płyty już lepiej jakąś słabszą byle by była na DDR'y i mniej wykręcony proc bedzie lepiej chodzil
No fakt, ale najtaniej cus w miare pod DDR to juz nieco drozej :P tak kolo 200-250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka płyte musze kupić nie musi być oczywiscie nowa żeby mógł na niej kręcić atlona 1700+ do 2600, 2800+, najlepiej żeby nie były to drogie płyty, jeżeli to możliwie do 150 zł

Jak uzywka moze byc to za 170 wyrwiesz SOLTEK SL-75KAV, ja i kilku innych mamy na niej Antka 1700+ 0,13 i lata wiekszosci powyzej 2GHz
Tyle ze dla samych MHZ nie oplaca się kupować tej płyty już lepiej jakąś słabszą byle by była na DDR'y i mniej wykręcony proc bedzie lepiej chodzil
No fakt, ale najtaniej cus w miare pod DDR to juz nieco drozej :P tak kolo 200-250

jak sie postara to wyrwie 8KHA+ za 150zl (wyzej dalem linka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca sie ryzykowac kupna mobo na allegro. To sie moze zle skonczyc. Moze poczekaj troche teraz sa wakacje i kup nowe mobo. Potrzebujesz dozbierac 200 zl. Mozna isc do roboty i cos uskubnac. Bo nie wiem czy kupowanie uzywanych plyt i do tego jeszcze przez allegro jest slusznym wyborem. Moze sie przypadkiem okazac ze nie bedziesz mial ani plyty anie pieniedzy. Czy opłaca sie ryzykowac kupna mobo na allegro. To sie moze zle skonczyc. Moze poczekaj troche teraz sa wakacje i kup nowe mobo. Potrzebujesz dozbierac 200 zl. Mozna isc do roboty i cos uskubnac. Bo nie wiem czy kupowanie uzywanych plyt i do tego jeszcze przez allegro jest slusznym wyborem. Moze sie przypadkiem okazac ze nie bedziesz mial ani plyty anie pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...