Skocz do zawartości
xprt7

AOC 24V2Q - Opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy posiada ktoś monitor AOC 24V2Q i może powiedzieć jak się spisuje w codziennym użytkowaniu oraz głównie grach? Cena jak za 23,8" IPS 75 hz 5 ms nie jest zbyt wygórowana według mnie dlatego zastanawiam się czy jest jakiś haczyk? Czy monitor posiada jakieś mankamenty? Czy osoby korzystające z niego mogą go śmiało polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla który ma ten monitorek :) pisał że obraz żyleta same plusy!
Kolega ma Acer Nitro VG240YBMIIX https://www.x-kom.pl/p/440008-monitor-led-24-269-acer-nitro-vg240ybmiix-czarny.html na żywo oglądałem jest też mega :) mówi ze grach po przejściu z 60 różnica widoczna tylko że teraz ten monitorek jeszcze niedostępny podobno ma być koło 20 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam dylemat, gdyż rozważam te 3 monitory wszystkie 75 hz: AOC 24V2Q, iiyama XUB2493HS-B1 i Acer Nitro VG240YBMIIX.

Wizualnie najbardziej podoba mi się aoc, w nitro nie podoba mi się ta czerwona podstawka, iiyama fajna ale 700 zł (i chyba pełne 24" bo aoc i nitro 23,8"), a regulacja wysokości i vesa są mi w sumie zbędne. Pytanie jak z tą matrycą IPS w aoc i tymi 5 ms.

Edytowane przez xprt7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat. I znalazłem jeszcze taki model   ACER Nitro RG270 FHD IPS 1ms  za 650zł IPS 27", FHD, 1ms, 75Hz, 

w morelach dużo droższy...890zł

Z tym , że nie wiem czy rozdzielczość FHD nie będzie czasem zbyt mała dla 27"

Edytowane przez Dart9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...