Skocz do zawartości
Bael667

Zestaw ~ 4500 multimedia /gry

Polecane posty

Witam serdecznie :) Od dłuższego czasu przymierzam się do złożenia stacjonarki. Na chwilę obecną stworzyłem coś takiego: https://www.x-kom.pl/lista/5ulj7uy45

Komp będzie służył głownie do gier (wot, hots, wiesiek 3 , w przyszłości cyberpunk)  i przeglądania stron oraz netflixa. Domyślnie zestaw ma być rozbudowywany. Pewnie procek karta pójdą do wymiany w pierwszej kolejności. I pytanko do Was czy wszystko tu zawarłem oraz czy wszystko się zgadza ew co wymienić ? Średnio ogarniam temat płyt głównych czy ta się nada ?

Budżet oscyluje ok 4500 +/- 200 

Grafika będzie do wymiany najpewniej w okolicach maja - czerwca 2019. No chyba, że 2060 // radeony okażą się niewiele więcej wydajne od tej 1060 tki, a ceny 1080 nie pójdą w dół :)

Jeśli miałbym zmniejszać dysk to co najwyżej kosztem szybszego procka, ale nie wiem czy jest sens przed premiera nowych ryzenów. Więc jedynym mankamentem jest czy nie lepiej zejść z karty do poziomu 1050ti i dopakować np. do 2600x czy zostawić tak jak jest. 

I jeszcze pytanie czy dokupienie chłodzenia do procesora jest tutaj wymagane ? Jeśli tak to znajdzie się coś do 100 zł ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.