Skocz do zawartości
rokita31

MSI gs63vr 7rf stealth pro temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem tu nowy. Mam do was pytanie ponieważ posiadam laptopa jak w tytule i mam następujący problem. Podczas grania np w World of Warcraft FPS w grze na high ustawieniach wynoszą między 60 a 30 FPS. Podczas grania widać delikatne sciecia na ekranie to samo dzieje się w overwatch. Leptop powinien mieć minimum od 100 do 150fps na ustawieniach ultra. 
Po sprawdzeniu w 3dmark wskaźnik FPS pokazuje między 150 a 175fps. Podczas testowania w 3dmark temperatury na procesorze wynoszą 98 stopni na karcie między 75 a 85 stopni. 
Zapewne trzeba wymienić pastę termoprzewodzaca na procku i grafice. Natomiast jak wygląda sprawa z termopadami? Jakie są dedykowane do tego modelu laptopa?
Czy temperatury dla tego modelu pod obciążeniem nie powinny się wahać między 75 a 80 stopni na procku i podobnie na karcie?
Specyfikacja to 
I7 7700
16gb ram
Gtx 1060 8gb
2x dysk SSD jeden na m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zrobić undervolting dla tego procesora? Ze statystyk pokazuje mi wahania 1.10 1.20v

Co do termopadow. Laptopa kupiłem od kogoś kto mocno zajmował się grafiką i edytowaniem wideo laptop ma prawie rok więc chyba przydałaby się też zmiana pasty bo temperatura w stresie 97 stopni to chyba zdecydowanie za dużo. A FPS w grach bardzo mocno się wahają od 30 do 60 tylko a powinno być na ultra od 110 do 160

Edytowane przez rokita31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...