Skocz do zawartości
kaupek

Karta dźwiękowa 6.1 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupiłem głośniki Creative Inspire 6.1 i zastanawiam się nad kartą która będzie wstanie to wykorzystać. Na tyle co się orientuje to do wyboru mam Audigy 2, Hercules GS DigiFire 7.1 i TerraTec Aureon 7.1 Space. Która z powyższych najbardziej się nadaje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem głośniki Creative Inspire 6.1 i zastanawiam się nad kartą która będzie wstanie to wykorzystać. Na tyle co się orientuje to do wyboru mam Audigy 2, Hercules GS DigiFire 7.1 i TerraTec Aureon 7.1 Space. Która z powyższych najbardziej się nadaje ??

Hercules Fotrissimo a nastepnym razem Szuakaj :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twojepc.pl : "Na kartach sześciokanałowych - np. Sound Blaster 5.1 czy Audigy - dźwięk audio rozmieszczany przestrzennie w systemie 6.1 uaktywnia się po włączeniu mechanizmu dźwięku przestrzennego CMSS (Creative Multi-Speaker Surround) lub CMSS 2 dostępnego w oprogramowaniu firmy Creative oraz po zmianie przycisku dostępnego na tylnej ściance subwoofera. To rozwiązanie umożliwia miksowanie dźwięku 5.1 w 6.1, dzięki czemu tylny "center" zaczyna pracować. "

moze jednak taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem głośniki Creative Inspire 6.1 i zastanawiam się nad kartą która będzie wstanie to wykorzystać. Na tyle co się orientuje to do wyboru mam Audigy 2, Hercules GS DigiFire 7.1 i TerraTec Aureon 7.1 Space. Która z powyższych najbardziej się nadaje ??

Do profesionalnego korzystania/muzyki

1. Terratec

2. herc

3. A2

 

do giercowania (kiedy nie jest dla ciebie najważniejsza jakość muzy (zreszta na tych głośniczkach tego nie zauważysz))

1. A2

2. herc lub terratec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta TerraTec Aureon 7.1 Space to wogule obsługuje głośniki 6.1 ??

Może to głupie pytanie, ale w opisie jest wyraźnie napisane, że można podłączyć 2,4,6 lub 8 głośników, a 6.1 to oczywiście 7 głośników !! Co wy na to ??

 

A ta karta hercules fortissiom III 7.1 dużo ustępuje wyżej wymienionej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...