Skocz do zawartości
Miskosz

Jasne pasy na Samsung C27H711

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na monitorze widać poziome pasy, jaśniejsze, prawie na całej wysokości. Prawie ich nie widać w użytkowaniu ale czasem widać, zwłaszcza jak się je wykryje. Najlepiej widać je na tle fioletowym, szarym i przy ruchu z góry na dół. Również przy ustawieniu czasu reakcji na najszybszy, migają kreski, też widoczne najlepiej na szarym kolorze, a jak ustawie niższy to ok. Reakcja to nic ale pasy występują, na konsoli, laptopie, drugim kablu HDMI, normalnie mam podpięty na DP do kompa. Pokusiłem się nawet o listwe antyzakłóceniową ale pomogło tylko na czas reakcji najszybszy ale i tak wróciło do normy czyli ustawiłem czas reakcji na niższy. Co zostało, to zawsze są te pasy. Monitor jest na gwarancji, więc wysłałem a tam w raporcie napisali, że nie "wykryli nieprawidłowości", nie uwzględniając pasów, opisywali tylko problem z czasem reakcji, no ale nie ma "nieprawidłowości". Wgrali nowy firmware, domyślne ustawienia i się ucieszyłem, że szybko bo w 2 tygodnie odesłali, naprawiony? Nie, pasy jak były tak są. No i pewnie mam chochlika czarującego pasy. Serwis pisze OK, a ja mam kurde pasy na nowiutkim monitorze.256737349_A1.thumb.jpg.db26b5fd90b11b14251fbed4ccec2e93.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że to może być spowodowane róznymi rzeczami , np twoja kartą graficzną, która przy tych ustawieniach monitora moze cos wywalać, oni maja inna kartę graficzną zapewne mega profesjonalna, mialem raz taki przypadek tyle ze na tanim monitorze, też wyswietlam rózne przeklamania w roznych miejscach , poszerzał czcionki i je deformnował, poźniej sie okazało że to była wina karty graficznej - oni tego nie stwierdzili co opisywałem i widziałem. Myślę że niestabilne napięcia na zasilaczu lub płycie głównej też mogą mieć na to wpływ. Podepnij monitor u jakiegoś kumpla w innym miejscu bo otoczenie tez moze mieć znaczenie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...