Skocz do zawartości
AndrzejKrK

oplaca sie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do senda sprawy to moim zdaniem jest to bardzo ladny zestaw za takie pieniadze.

Oczywiscie jest on dedykowany tym, ktorzy nie maja zdolnosci manualnych lub tez brak im doswiadczenia z WC i chca sobie wszystko kupic gotowe.

 

Czesci koles bierze z Discotecha (to na bank ich produkty).

Pompka to malutki AquaEl'ek 5W. Troche mala moc, ale naprawde cicha.

Chlodnica - sam nie wiem jaka ma wydajnosc, ale pewnie tak z 5C powyzej otoczenia.

Blok - nie wiem ktory to jest. Zapytajcie sie kolesia, a na Dzikim jest nawet niezly test porownawczy (ktos dawal link).

Zapinka - wedlug mnie bardzo dobrze wykonana. Sam takiej uzywalem i jakos socket jest jeszcze caly.

 

P.S. Nie czytajcie tego, co ten koles pisze. To sa same bzdury i od razu olalbym caly ten tekst. Tak wogole to juz dawno ktos powinien go zjechac za to, co wypisuje.

 

Reasumujac: czescie to nie jest zaden max. jaki mozna kupic, ale za takie pieniadze mozna miec bardzo przyzwoite wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chce ci sie kompletowac samemu WC to ten zestaw jest całkiem spoko, jak na zaczęcie wystarczy. Ale tekst który napisał jest :lol: tylko tak da sie to okreslic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten zestaw i jak na razie sprwauje sie niezle.

Moze rzeczywioscie cos jest nie tak z tymi 10 GHz?

Napisze do kolesia bo facet, z tego co z nim korespondowalem zna sie na rzeczy . Dzieki niemu nie popelnilem zyciowego bledu kupujac "wc" (z malych liter) firmy na C.. :)

Zaraz napisze, ciekawe co on na to? Ale wczesniej mi to nie przeszkadzalo, tak jak pisze Lukas20.

CU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec dostalem opowiedz. Cytuje (list ale chyba moge opublikowac, nie ma tam zadnych poufnych rzeczy:)

"Witam

 

Widze ze ma Pan watpliowsci co do tych 10 GHz. Rzeczywscie moze lekko szokuje to niektorycH te 10GHz ale powinno sie to sprawdzic w praktyce.

Juz pisze o co chodzi: swoje obliczenia oparlem na dotychczsowym wzroscie szybkosci procesorow oraz wzroscie wydzielanego ciepla. I tak, w obrebie jednej rodziny procesorow:

pentium2-pentium3 szybkosci zaczynaly sie od 233 do 1400 MHz a wzrsot

wydzielaneg ociepla z okolo 17 do okolo 30W

Podobnie AMD:

Athlon zaczal od 500MHz doszedl na razie do okolo 2000 MHz (rzeczywisych)

Wydzielane moce byly w przedziale 30-75W

Czyli widac po tym ze 4 krotny wzrost szybkosci daje okolo 2x wieksze

wydzielanie ciepla. Stad wzielo sie tytulowe 10GHz.

 

A 10 GHz procesory pojawia sie szybciej niz wiele osob mysli- w 1995 roku demonem szybkosci bylo Pentium 100, w ciagu 8 lat przyspieszylismy zegary ponad 30x.

 

Dziekuje za list i postaram sie wkrotce zamiescic podobne wyliczenie na

allegro. Zmotywowal mnie Pan.

 

Pozdrawiam"

 

AVEnger_Ak :

Na obecnym zestawie przy temp. otoczenia okolo 24-25 st mam okolo 43-45st pod pelnym obciazeniem.

Dla porownania na Thermalright SK6 z wentylatorem DELTA (odzrzutowiec na dopalaczach- taki halas:) mialem okolo 35-36st ale to bylo na wiosne wiec nie bylo w pokoju wiecej jak 20st.

jak dla mnie zestaw jest OK- prawie nieslyszalny a zarazem wydajny

Procek to AMD 0.13u 2000MHz 1.6@1.7V. Nie wiem tylko skad ta plyta bierze pomiar- zdiody w procu czy z plyty? Wie ktos?

Do wszytskich maniakow ktorzy zaraz beda pisali" a ja mam 23st na moim tytanku" ABSOLUTNIE tak nie da sie porownac sprzetu- badanie musi byc przepropwadzone na jednym i tym samym zestawie. Co plyta to inny wynik rozniacy sie nawet o 20st, ze juz o nowych wersjach biosow nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...