Skocz do zawartości
fuxmen

drut mod i ecs

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś się bawił mnożnikiem i napięciem na płycie ecs k7s5a za pomocą drut moda??

zamieżam wymienić mojego palomino na jakiegoś 0,13 i pobawić sie w przylutowywanie drucikó i przełączników

chciałbym usłyszeć coś od tych co juz to robili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim 16 nie chciala wskoczyc a takto na cieniutkim tbredzie bylo 150x13(5), 15x133 i okolice wiec niewiele dalo ale dziala

 

napieciem sie nie bawilem ale na pewno wszystko bedzie dzialac

nie laczysz mostkow na palominio ??

ja sie do tego biorejak tylko qpie ten lakier ;/ pytalem w paru sklepach wszyscy wedza o co chodzi ale nie maja ;[[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi żeby kręcić mnożńikiem wszystko sobie zrobię na dip-switche i mnoznik i napiecie,

nie będę malował tego palomino bo przecież to istny grzejnik i się do podkręcania nie nadaje, sprzedam go może w pszyszłym tygodniu,

a co do tej 16 to ci o mnożnik chodzi??

myślę że chociaż z tych 1700 lub 1800 pójdziena 2400 chodzi o podnoszenie mnożnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drut mod na palomino nie dziala tzn nie dziala zmiana mniznika dziala zmiana napiecia ale po zmianie napiecia powrot do napiecia defaultowego nie zawsze sie udaje (obniza sie napiecie procesora).

Za bawa z drut modem na ecs k7s5a skonczyla sie dla mnie niezbyt ciekawie tzn. zniszczeniem jednego i uszkodzeniem drugiego kontrolera pamieci dlatego uwazam ze nie warto bo moglo byc jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pomalujesz mostki to chyba zadziala drut mod ??

 

mi chodzil na tbredzie jakies 2 tygodnie co chwile do testow zmienialem mnoznik i nic nie zepsulem (az sam sie dziwie) ;p

 

16 - tak o mnoznik

 

1700 do 2400 spokojnie wykrecisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koz@k>>

wiesz jeżeli nie trzeba będzie ot nie będę podnosił napięcia chodzi mi głównie o mnożnik.

to co ty podnosiłeś napięcie na kontrolerze pamięci czy co mi chodzi o napięcie na procu!

 

shade>>>

w tym tygodniu wystawiam tego palomino na allegro i kupuje t-breda,

bardzo mnie to cieszy że spokojnie wykręcę na 2400,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowalem Tbreda na prawie wszystkich mnoznikach i napieciach wlasnie na ECS-ie K7S5A Pro (w podpisie) wszystko gra i jest O.K. Zamierzam sobie zrobić moda na swithe ale nie mam pojecia jaki przelaczniki i gdzie kupic. Jesli komus sie moze przydac rozpiska dla drut moda to znajdujeje sie na mojej stronie do tego program http://republika.pl/darekk_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spoko kupuję tego athlonka w przyszłym tygodniu : dobrze się odezwał jakiś użytkownik ecs tylko moja zasiłka nie pociągnie pewnie więcej jak 2400+ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok no to spoko

jezu jak się cieszę że znalazłem tego drut moda

a czy masz jakieś serie procków dobrze podkręcalne??

bo ja raczej takiej nie dopadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...