Skocz do zawartości
Tacix

HyperX Cloud Pro Gaming vs. HyperX Cloud Alpha

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

przymierzam się do zakupu słuchawek. Wybór padł na HyperX, jednak proszę Was o pomoc/opinie. Nie bardzo mogę się zdecydować, który model lepiej wybrać:

HyperX Cloud Pro Gaming czy HyperX Cloud Alpha.

Czy ktoś z Was może testował oba modele? Założenie w stylu bierz te tańsze to i tak to samo, jakoś nieszczególnie do mnie dociera, wolałbym coś bardziej konstruktywnego.

Przeznaczenie:

Gry, filmy, YT i generalnie aktywnosć PC (mikrofon jest ważny) i XONE S. Do audio mam zupełnie coś innego.

Alternatywa - Plantronics Gamecom RIG 400 lub 600. Tutaj mam przynajmniej pewnosć co do mikrofonu bo przerabiałem kilka ich wyrobów. Zniechęcają mnie okrągłe muszle (taka tam osobista preferencja). Tak wiem, to inna konstrukcja, RIGi są otwarte/pół otwarte, znam rożnicę.

Jeśli jest taka możliwość, nie piszcie proszę o rekablingu bo po jego uwzglednieniu można znowu coś o półkę wyżej szukać.

Z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi, zdaję sobie sprawę, że to nie high-end ale może ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia. Nie chcę przeinwestować bo z zalożenia nie ma to sensu.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...