Skocz do zawartości
Milowski

Zestaw do oceny [5 2600 + 1660S]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, złożyłem coś takiego czy to ma jakiś sens i prawo bytu?

https://proline.pl/koszyk/ab2bc9a1

Zastanowieniem jest dla mnie RAM, czy nie zamienić go na coś innego, chłodzenie oraz ewentualnie zasilacz, chociaż myślę, że on powinien starczyć na dłużej i ewentualny upgrade w przyszłości

Moją opcją alternatywną jest to https://proline.pl/pamiec-crucial-ballistix-sport-lt-16gb-2x8gb-ddr4-3000-cl15-bls2k8g4d30aesbk-p1383148 i ewentualne OC tego lub zaproponujcie coś innego gdyby z tamtym było coś nie tak.

P.S.: Również mam zamiar robić jakieś OC procka.

 

Edytowane przez Milowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta porada ode mnie, nawet jeśli zostajesz przy tym sklepie to. Zamiast kombinacji Ryzen 2600 + cooler Fortis weź sobie procesor Ryzen 2700X. Tam masz boxowe chłodzenie, które się sprawdzi spokojnie, wystarczy tylko dobra pasta np. Gelid GC-Extreme lub Thermal Grizzly Kryonaut. No i ... aż żal nie dołożyć tych 6zł do płyty MSI Gaming Plus MAX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z RAM'em wiem, to mój błąd przy składaniu. Nie proline to tylko dla pokazania zestawu.

Godzinę temu, topdog napisał:

Ram koniecznie w dwóch kościach 2x8gb.  Reszta ok.

Wszystko bierzesz w proline? Kartę i procka można mieć taniej.

Jaki sklep byś polecił?

Edytowane przez Milowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...