Skocz do zawartości
bpjl

Laptop do 1200-1300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Szukam laptopa dla dziecka w wieku szkolnym. Zależy mi na niezawodnym sprzęcie z dyskiem SSD, 8GB RAM i dedykowaną k. graficzną. Dziewczynka ma ok 7-8 lat i do tej pory nie specjalnie interesowała się komputerami. Czasem jakieś gry na tablecie. Jednakże ma brata (11-12 lat) który posługuje się już komputerem i pewno chętnie też będzie "pożyczał" od siostry przy okazji pokazując jej różne rzeczy i wciągając w ten świat. Dlatego chciałbym dedykowaną grafikę. Pewnie chwila moment i pojawi się chęć grania. Oczywiście nie mówimy tutaj o najnowszych tytułach a racz ej pozycjach w stylu Sims4, itp. Wiem że cudów tutaj nie mogę oczekiwać ale chciałbym coś więcej niż marna grafika zintegrowana.

szukam sprzętu uzywanego i poleasingowego. Znalazłem takie pozycje:

  • HP 8570p (i5-3320M, 8GB DDR3, SSD 240GB, 15,6" LED, 1600x900, RADEON 7500M/7600M) - 1280zł
  • DELL Latitude E5540 (i5-4200U, 8GB DDR3, SSD 240GB, 15,6" LED, 1366x768, GT720 2GB) - 1150zł

Może ktoś doradzi który byłby lepszy. A może jakieś inne propozycje?

-=edit=- 

Moja decyzja padła na Lenovo ThinkPad T460 (i5-6300U, 8GB RAM, 256GB SSD, Win10, 14" FHD IPS).

Można zamknąć temat.

Edytowane przez bpjl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...