Skocz do zawartości
mr.fiszz

PC, poszukiwanie odpowiednich części

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałbym sie poradzić odnośnie czesci do komputera, a mianowicie. Wczoraj pojawił się zestaw na listopad, a mam świadomosc tego, ze te zestawy polecane są dla graczy, a ja takim graczem NIE jestem. Zainteresowany jestem zestawem za 2100, z tym, że zamienilbym grafike na slabsza, dlatego ze jedynym obciazeniem dla grafiki bedzie emulator androida: bluestack na win10, reszta to przegladarka, poczta, multimedia i to raczej wszystko. Jakieś porady, sugestie? 

intel core i3

crucial bx500

silentium 350W

gskill 2x4GB

zostaja karta graficzna i plyta główna.

Pytanie jest też czy warto kupowac teraz czy poczekac jeszcze te kilka dni??

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie w przeciągu miesiąca nie wiele się zmieni. Kartę to możesz i nawet używanego rx470/570 kupić (300-450zł), płytę możesz brać b460 i później będziesz mógł śmiało np i5 zapakować. https://www.x-kom.pl/p/564402-plyta-glowna-socket-1200-asrock-b460-phantom-gaming-4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Co powiecie na taki zestaw:

intel core i3 10100F

asrock b450m

msi radeon rx 550

patriot viper 2x4GB

crucial bx500

silentium e2 350W

Wychodzi jakies 1500zl. Pytanie mam tylko o plyte glowna, czy podpasuje do reszty i jaka obudowe do tego zestawu. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...