Skocz do zawartości
kriss07

Laptop 17'' do 3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Czy znajdę jakiegoś dobrego laptopa 17" do 3500zł?

Zależało by mi głównie na jak najlepszym ekranie i w miarę komfortowej pracy.

Laptop służył by do pracy biurowej i projektowania mebli więc nie zależy mi tak bardzo na karcie graficznej.

Bardzo bym prosił o jakieś propozycje  z waszej strony ?

Edytowane przez kriss07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu postawiłbym na tego Legiona. Spokojnie sobie poradzi z Twoimi zadaniami. Jest to konfiguracja bez zainstalowanego systemu.
https://www.x-kom.pl/p/568504-notebook-laptop-173-lenovo-legion-y540-17-i5-9300hf-16gb-512-gtx1650.html
 

Niestety ciężko wśród 17-calowych propozycji znaleźć coś ciekawego w dzisiejszych czasach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę że jest ciężko z 17" i tak samo myślałem nad tym modelem który podałeś i to chyba będzie najlepszy wybór. Tylko szkoda że ceny tych 17 są dużo wyższe niż 15 nawet jeśli sprzętowo są słabsze. 

Wiem że kwota którą podałem nie jest za wysoka do zakupu tego typu sprzętu ale niestety poprzedniego laptopa właśnie mi skradziono więc w tej chwili nie mogę sobie pozwolić na nic droższego a laptop jest mi potrzebny do pracy.

Bardzo dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tym lenovo osiągniesz bardzo słabe czasy na baterii, bo laptop ma tylko GTXa. Ewentualnie jeżeli coś bardziej biurowego, to ten HP, ale to na prawdę jest typowo biurowy laptop, na którym nie pograsz https://www.x-kom.pl/p/592227-notebook-laptop-173-hp-17-ryzen-5-3500-16gb-480-win10-ips.html

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na baterii i na grach nie zależy mi tak bardzo jak na komforcie pracy i ten lapek który podałeś też byłby spoko ale z tego co widzę nie ma podświetlanej klawiatury (chyba że się mylę ) na której bardziej mi zależy ponieważ będę go używał także wieczorami. 

Ale dziękuję za propozycję

Edytowane przez kriss07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2021 o 16:33, kriss07 napisał:

Witam serdecznie 

Czy znajdę jakiegoś dobrego laptopa 17" do 3500zł?

Zależało by mi głównie na jak najlepszym ekranie i w miarę komfortowej pracy.

Laptop służył by do pracy biurowej i projektowania mebli więc nie zależy mi tak bardzo na karcie graficznej.

Bardzo bym prosił o jakieś propozycje  z waszej strony ?

Tutaj masz ciekawą propozycję od Asusa. W dobrej cenie z dobrymi parametrami.

https://www.komputronik.pl/product/699304/asus-vivobook-d712da-au077t.html

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...