Skocz do zawartości
Ceglasty

Niestabilny przy pobieraniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć! Słuchajcie mam problem a mianowicie kiedy np. pobieram jakąś grę z obojętnie, której platforny czy to epic czy steam. Gdy rozpoczyna się pobieranie i wejdzie na wyższy poziom np. około 200Mb/s to zaczynają się dziać dziwne rzeczy w kompie. Myszka tak dziwnie laguje nie chodzi płynnie a gdy słucham w tym czasie dodatkowo muzyki np. Youtube dźwięk tak dziwnie charczy, piszczy jakby jakieś przebicia. Gdy nie pobieram i oglądam yt np. jakiś film 8k60 nie występuje to a buforuje z yt po 100-180Mb/s. Bios mam zaktualizowany. I7 nie jest podkręcona temperatury ok. Stery zaktualizowane. Stres testy na furrmarku przechodzi. Poczytałem trochę o tej karcie sieciowej zintegrowanej Intel Ethernet Connection I219-V ,że to ona może sprawiać problemy. No ale zainstalowałem do niej już 5 różnych driverów i za każdym razem jest to samo. Łącze 1000/1000. Skończyły mi się pomysły. Pomożecie, podpowiecie?

 

I7-8700k

MSI Z370 GAMING PLUS 

GeForce Zotac Mini 1060 3Gb

G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GVKB)

Scythe Mugen 5 Rev.B 

M2 Adata Spectrix S40G 512GB

SSD Drevo 64GB

SSD Goodram 128 GB

HDD Seagate Momentus 7200 64MB 500GB

Zasilacz Tracer Highlander 550W

 

 

 

 

 

Edytowane przez Ceglasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...