Skocz do zawartości
Benziu

Laptop hp omen do gier za 5 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Warto kupić laptop omen 15 jak z chłodzeniem i czy da radę grac na tak małym ekranie

Ekran

 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz

Procesor

 Intel Core i5-10300H

Wielkość pamięci RAM [GB]

 16

Dysk

 512 GB SSD

Karta graficzna

 NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti

System operacyjny

 Windows 10 Home

 

Cena 5 tys 

Edytowane przez Benziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyperbooki widze ,ze juz maja tego gtx'a za 5600 , ale mi zależy też na ratach 0 procent . Sklepy typu media czy euro rtv maja biedniejsze oferty tym bardziej na legion.Dobrej marki pewnie od 6 tysi beda sie zaczynać. Karta 1660ti przetrzyma chyba jeszcze kilka lat na wysokim poziomie jezeli chodzi o gry...  cięzki orzech. Czytałem dobre opinie o omenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chrapkę na legion,  ale szukam tez ekranu ze 144hz.  Nie no potrzebuje na już , miałem jedną super opcje ale wykupili wszystko nim zdążyłem zakupić. Fakt budzet przekracza o 2 tys jednak było warto moim zdaniem. Rog strix , ta cena wydawała się promocją:)

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-asus-g712lv-ev009t-i7-10750h-16-1t-ssd-rtx2060-6-17-3-144hz-w10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...