Skocz do zawartości
konrad573

klawiatura gejmingowa (nie za droga)(230~)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klawiatury do gier coś maks do 250zł. Koniecznie mechaniczna i najlepsza w tej cenie

myślę o:

Klawiatura SPC GEAR GK630K Kailh Brown RGB 249zł  :

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-spc-gear-gk630-kailh-br-rgb

lub

Klawiatura GENESIS Thor 300 RGB US Outemu Brown:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-dla-graczy-genesis-thor-300-rgb-us-layout-mechaniczna-podswietlenie-software-outemu-brown

Obecnie mam asus cerberus. Psuję się, klawisze się zapadają i blokują. Liczę na lepszą od tej.

Edytowane przez konrad573

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecę Redragon Mahoraga K590. 

Główne zalety:  bluetooth + USB, czerwone switche, niski profil i naprawdę solidne wykonanie. 

Kupiłem na ali, na jednym ładowania działa około miesiąc. Moim zdaniem bez wad, ale ponieważ mam małe dłonie to mi mała odległość między przyciskami pasi. Osoby z dużymi łapami mogą czasem "misclicknąć" w klawisz obok. Poza tym jest podświetlona (na szczęście tylko w jednym kolorze) czego nie uważam za zaletę (ale w sumie za jakąś specjalną wadę też).

https://www.x-kom.pl/p/577310-klawiatura-przewodowa-redragon-mahoraga.html

Link do X-komu bo tu chyba innych nie można, ale status "towar wycofany" mówi sam za siebie 😉 

Edytowane przez acd_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, konrad573 napisał:

Poprzednia miałem na niebieskich,sa na tyle głośne, że do pracy na klawiaturze bardzo średnio się nadają. Serio, jeśli możesz podmienić na czerwone to bym się nie zastanawiał 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Odesłałem i kupiłęm ponownie. 

Klawiatura SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Czerwony z Media expert. Źle się korzysta :/, zupełnie inaczej niż Asusa co miałem. Może muszę się przyzwyczaić. Na pudełku i i pod klawiaturą piszę że red. Trudno tym razem nie będę zwracał. Może się po prostu nie znam więc tak mam wrażenie. Strasznie głośne te klawisze.

Edytowane przez konrad573

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2021 o 17:51, konrad573 napisał:


Odesłałem i kupiłęm ponownie. 

Klawiatura SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Czerwony z Media expert. Źle się korzysta :/, zupełnie inaczej niż Asusa co miałem. Może muszę się przyzwyczaić. Na pudełku i i pod klawiaturą piszę że red. Trudno tym razem nie będę zwracał. Może się po prostu nie znam więc tak mam wrażenie. Strasznie głośne te klawisze.

"kolor" klawiszy możesz sprawdzić zdejmując jeden keycap - jak jest czerwony mechanizm po zdjęciu keycapa to masz czerowone switche. A po drugie jeśli czerwone są dla Ciebie głośne, to na niebieskich jest jeszcze ze dwa razy głośniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 15:23, acd_2 napisał:

"kolor" klawiszy możesz sprawdzić zdejmując jeden keycap - jak jest czerwony mechanizm po zdjęciu keycapa to masz czerowone switche. A po drugie jeśli czerwone są dla Ciebie głośne, to na niebieskich jest jeszcze ze dwa razy głośniej

Sprawdziłem to Czerwona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...