Skocz do zawartości
wfmsiekierka

Muzyka z komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna słucham muzyki przy użyciu komputera (dotychczas były to DAPy) i z tego powodu chciałbym się dowiedzieć jaki jest sensowny program na Windows 10 do słuchania muzyki,tworzenia playlisty itd.

Powinien być w miarę łatwy w obsłudze

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja używam spotify. Mam wersję premium. Oczywiście ty nie musisz, ale to daje możliwość ominięcia reklam. Program daje możliwość tworzenia playlist na tel jak i na kompie. Dodatkowo fajnym bajerem jest to, że możesz obsługiwać program który gra na kompie z pozycji telefonu. Więc leżąc na łóżku a komp stoi na biurku nie musisz wstawać. Używam od 3 lat i w sumie jestem mega zadowolony. Najlepiej zgrać się ze znajomymi i wziąć w kilka osób wtedy wyjdzie Ci 5 zł mies wiec całe nic jak za tyle możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja używam spotify. Mam wersję premium. Oczywiście ty nie musisz, ale to daje możliwość ominięcia reklam. Program daje możliwość tworzenia playlist na tel jak i na kompie. Dodatkowo fajnym bajerem jest to, że możesz obsługiwać program który gra na kompie z pozycji telefonu. Więc leżąc na łóżku a komp stoi na biurku nie musisz wstawać. Używam od 3 lat i w sumie jestem mega zadowolony. Najlepiej zgrać się ze znajomymi i wziąć w kilka osób wtedy wyjdzie Ci 5 zł mies wiec całe nic jak za tyle możliwości.
Dziękuję za odpowiedź ale chodzi mi o coś co pozwoli mi na słuchanie muzyki którą mam na dysku

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym AIMP, bo lubię styl klasycznego Winampa. Wiernych fanów ma też foobar2000.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...