Skocz do zawartości
Anonim3322

Spadki na dobrym komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od kilku miesięcy borykam się z BARDZO uciążliwymi spadkami w grze Fortnite przez co gra w sumie staje sie nie grywalna (spadki występują niezależnie od ustawień graficznych). Ponadto spadki występują także w CS:GO! (niewiele ale jednak). Mój procesor osiąga wysokie temperatury w testach ale w grach temperatury są w normie co mogę udowodnić screenami. We wszystkich benchmarkach komputer przechodzi testy stabilnie, karta graficzna osiąga zadowalające wyniki w 3D Mark i w Valley benchmark. Wczoraj przeinstalowałem system, wszystkie sterowniki (od GPU za pomocą DDU). Bios najnowszy. Proszę o pomoc ponieważ męczę się z tym dość długo. Przyczyną może być totalnie wszystko i mam już tego serdecznie dosyć.
Mój sprzęt:
CPU: Ryzen 5 2600
GPU: Gtx 1660 super
RAM: HyperX Fury RGB 16GB 3200mhz
Płyta główna: Asrock B450 pro Dysk: GOODRAM 256GB M.2 PCIe NVMe PX500

Dysk: GOODRAM 256GB M.2 PCIe NVMe PX500

Zasilacz: SilentiumPC Vero L3 500W

Edytowane przez LamaWarzywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak, odpalił sobie w tle Hwinfo64. Jak klikniesz w nim na jakąś wartość to otworzy Ci się wykres z daną wartością w czasie, otworzyłbym sobie tak wszystkie rdzenie i taktowanie karty graficznej, zagrał w Fortnite i zobaczył czy  cpu i gpu nie zrzuca jednak taktowań podczas grania z jakichś względów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...