Skocz do zawartości
Rafal1987

Komputer w przedziale 8-10 tys zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, forum i jednocześnie przepraszam jeśli łamie któryś z pkt regulaminu, na wstępie wyjaśnię że, nie mogę nic kupić w kraju tz chcę coś złożyć ale niestety większość sklepów nie wysyła za granicę a nawet jeśli mogę mieć problem z późniejszą gwarancją, dlatego też może któryś z użytkowników pomógł by mi coś ogarnąć w podanej kwocie w oparciu o sklep jeśli trzeba odpłatnie.
https://www.alternate.be/

Szukam czegoś do grania i normalnego użytkowania, na pewno zależy mi na względnej wydajności, cichej pracy, bez dodatków i bajerów typu ledy itp.

Dzięki za odpowiedzi, prosił bym o screny podzespołów na które miał bym kłaść nacisk, tak abym w sklepie nie musiał poddawać tego ponownie pod dyskusje.

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kolego dzięki za resp, to mój monitor ASUS TUF VG27AQ 2k ale ogólnie wystarczy mi granie w 1080p, myślę  o graniu w BFa 2042, tarkoviaku, stalker 2, może kiedyś diablo 4.

W kwestii chłodzenia, jest opcja na ciecz  ?  Bo szczerze mówiąc jestem dość zielony aktualnie w tych sprawach.

Krata graficzna to zagadka na pewno będzie to jakiś RTX aczkolwiek tą kwestie możemy pominąć zresztą tak jak obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawel2040 napisał:

Wodne chłodzenie to wyższa cena i ryzyko awarii. Nie miałem nigdy i nie wiem ludzie piszą, że cisza jest ale tam pompka chyba cały czas syczy-pracuje. Jak to komp do gier gdzie nie jesteś maniakiem każdego fpsa(ja nie jestem i tak kierowałem się doradzając zestaw) to wodne bez sensu zupełnie.

hmmm ok więc pozostaje oscylować w niskich decybelach wraz z jakąś zbrojoną obudową, kwestia dźwięku niestety jest bardzo ważna z racji domowników w tym dzieciaki...

Ok wątek pozostaje otwarty może ktoś coś jeszcze dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem ofertę, czy jest coś co powinienem zmienić ? Mógł by ktoś zerknąć i rzucić okiem nim, zapłacę 🙂


Martwi mnie troszkę grafika i brak talerza, normalnie kupił bym 3070ti ale skok w fps nie jest znaczny zaś 3080 to cenowa pomyłka.
Thx !

oferta.png

Edytowane przez Rafal1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...