Skocz do zawartości
Madred

Problem z kartą graficzną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam dość nietypowy problem z którym nie potrafię  sobie poradzić.

 

Co jakiś czas korzystając z komputera podczas oglądania jakiegokolwiek materiału video, takiego jak plik zapisany na dysku bądź filmu na Youtube nagle tracę dzwięk a obraz zatrzymuje się, jestem w stanie go przewijać ale wygląda to tak jak bym po prostu dał pauzę, widzę konkretną klatkę ale video nie chce się odtworzyć. Reset nie pomaga, muszę przeinstalować sterowniki i wszystko znowu jest ok.  Komputer posiadam od 2 lat i tego typu sytuacja występowała od początku ale bardzo rzadko może raz na 2-3 miesiące ale od jakiegoś czasu dzieje się tak niemal codziennie.

Intel Core i7-9700K
Gigabyte Z390 AORUS PRO
Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC 8GB

Będę wdzięczny za wszelkie porady/sugestie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Madred napisał:

Witam serdecznie, mam dość nietypowy problem z którym nie potrafię  sobie poradzić.

 

Co jakiś czas korzystając z komputera podczas oglądania jakiegokolwiek materiału video, takiego jak plik zapisany na dysku bądź filmu na Youtube nagle tracę dzwięk a obraz zatrzymuje się, jestem w stanie go przewijać ale wygląda to tak jak bym po prostu dał pauzę, widzę konkretną klatkę ale video nie chce się odtworzyć. Reset nie pomaga, muszę przeinstalować sterowniki i wszystko znowu jest ok.  Komputer posiadam od 2 lat i tego typu sytuacja występowała od początku ale bardzo rzadko może raz na 2-3 miesiące ale od jakiegoś czasu dzieje się tak niemal codziennie.

Intel Core i7-9700K
Gigabyte Z390 AORUS PRO
Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC 8GB

Będę wdzięczny za wszelkie porady/sugestie

 

 

Internet mobilny ?

o ile karta graficzna jest sprawna, zakładamy ze jest. 

kwestii dopracowania sterowników płyty głównej raczej nie rozwiążemy.  

 ale wstrzymaj aktualizacje automatyczne na 7 dni , i zobacz czy przycinki na YT ustąpią.

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...