Skocz do zawartości
Oliwergm1

Laptop Do Gier (6000zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Na wstępie chciałbym się przywitać 🙋

Poszukuje laptopa do gier budżet 6000 zł
Z moich wymagań

17 Cali
32 GB ramu (16 tez może być ale z możliwością dołożenia)
Dysk 1 Tb SSD

Mam jeden upatrzony
https://www.morele.net/laptop-lenovo-laptop-legion-5-17ach6-82k0002ypb-32-gb-ram-1-tb-ssd-pcie-9212993/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser&cvrid=CVR.1346..1543.content-sites.convertext.a3b4148fb53bcc828b6aaddf771fb12b&utm_term=convertext

Może być ? Czy w tych pieniądzach znajdę może coś lepszego ? Dziękuje za zainteresowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szumi9 napisał:

Myślę że to może być ciekawa opcja https://www.neonet.pl/laptopy/wyprzedaz-msi-gf63-thin-9scxr-600pl-i7-9750h-8gb-512gb-ssd-gtx-1650-15-6-win10-home.html słyszałem ostatnio o nim wiele pozytywnych opinii 

Nie doradzaj jeśli brak Ci wiedzy. Dlaczego podrzucasz mu laptopa o przestarzałej konfiguracji i bardzo nieopłacalnego?

W tej cenie chłopak może znaleźć na allegro, nowego laptopa z RTXem 3070 i znacznie lepszy procesor pokroju Ryzena 5600h/5800h lub intel i7 10875h/11800h.

Edit - Zauważyłem, że podrzucasz randomowe laptopy tylko ze sklepu NEONET. Jeśli ten sklepik poprosił swoich pracowników (Nie do końca wykwalifikowanych i ogarniętych w temacie) by pozbyli się zalegającego, starego sprzętu, to jest to żenujące.

Edytowane przez Bartko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...