Skocz do zawartości
Kcysiu

Jak podkrecic dobrze P4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam procek P4 2.0/512/400/1.5V i plyte głowną asus'a p4s533-x i przy niej procek działa na szynie 120mhz a chciałbym zeby poszedł na 133, moje pamieci to no name ddr 256 333 - czy wiamiana plyty bedzie jedynym sposobem na to by wycisnac z proca co tylko sie da ? (jesli nie to jak?) jesli tak to jaką polecacie - zalezy mi na cenie by nie była kosmiczna ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaka seria proca.

Ale spokojnie powinien pojsc na FSB 133. Patrz na moj podpis taki sam procek. Bez podnoszenia napiecia idzie na 133. Moze sproboj delikatnie podniesc napiecie do 1.6 V.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

seria procka to SL5YR - nie znam sie czy to dobrze czy nie ale sadze ze Wy tak ;) do niego mam BOX'a wentylatorek i posmarowałem go pastą ze srebrem - ma tej chwili maxymalnie 38 stopni

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

seria procka to SL5YR - nie znam sie czy to dobrze czy nie ale sadze ze Wy tak ;) do niego mam BOX'a wentylatorek i posmarowałem go pastą ze srebrem - ma  tej chwili maxymalnie 38 stopni

 

Pozdrawiam

Seria calkiem dobra. Sprobuj ustawic pamieci synchro z magistrala i dojechac do 133, moze zadziala. 38 stopni to dobra temperatura :)

Ja na swoim mam 40 stopni na 2.66 GHz na CoolerMasterze

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...