Skocz do zawartości
=TDI=

jaka myszka do gier [MP - fpp] ?

Rekomendowane odpowiedzi

hejka. Chce qpic mysz [optyczna raczej, chyba ze kulkowe sa lepsze :D ] do gier prosze o wypowiedzi graczy, grajacych w tego typu gry (ut, q3, cs, tac ops). Cena ok. 70 - 80 zet. wiem ze mx300, 500 wymiataja ale to odpada, nie ta cena - wiec niech nie sie nie podniecaja ci co je maja i ze one sa najlepsze

 

wybor raczej miedzy a4tech, logitech

 

mam pare na oku :P

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1934

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4265

 

 

btw. moze jedenk kulkowa ?? podobno do optycznych potrzeba idealnie rownej powierzchni, mam sliskie biurko i rowne, wystarczy to :D

 

-moze jakies inne propozycje ??

 

z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy_onl...iMouse_Explorer

 

Oczywiscie MS Internet Explorer 3.0 Rulez !! Moja myszka wymiata :P Jak masz juz 90 zl to wedlug mnie najlepiej bedzie jak dolozysz te 40zl i bedziesz juz mial tego explorera ... A ta myszka jest juz klasa sama w sobie ... do tych myszek za 90zl to nie ma porownania ... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=TDI=

Broń boże nie kupuj tej mychy optycznej A4-tech , kumpel ma i niestety w większość gier [oprócz rpg, strategie] sobie nie pogra - przy energicznym ruchu mychol mu szaleje. Jeżeli masz tak ograniczony budżet to zostaje tylko Logitech i Microsoft

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- optyczna

- 2 przyciski 1 rolka

- stracilem zaufanie do a4techa po tym jak mi sie dwie myhy zwalily kulkowe (chodzily niezle ale padaly jak muchy :D )

mam teraz Logitech optyczna OEMke za 70zl - polecam chodzi naprawde swietnie.

ps. gram w q3 Urbanterror juz dluzszy czas wiec wiem co mowie :P

ps.2 A mxy to najlepiej zeby ci ktos ze stanow przywiozl - cena 2x nizsza 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio MS Inteli Mouse Explorer 3.0 . KONIECZNIE. Odkąd kupiłem sobie tą myszke (130 pln) zadnej innej nie dotkne nawet. Serio ... dołóż troszke kasy i kupuj wlasnie ją a o MX'ach zapomij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój qmpel, nałogowy gracz w Wolfa ET, udziela się na różnych ichniejszych forumach i kanałach irca. I z tego co ostatnio z nim rozmawiałem to okazało się że najlepszą myszką jest KULKA na KABLU.

Podobno na wyczyszczonej kulce można zrobić prawdziwe cuda, pt. kilka obrotów w powietrzu i tak dalej. A na optyce juź tak się nie da.

 

Ja się nie znam, nie gram, mam mysz optyczną bez kabla więc proszę mnie po mnie nie skakać. Tak słyszałem. I tyle.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: kulka, kolega pewnie wymiata :) ,

dozbieraj i kup cos pozadnego, ja obecnie mam IE gram w UT, ale jak bys miał zbierac to polecam Mx 300/500 ewntualnie IE 3, nie ma sensu kupować optyka za 70-90 zł bo nie bedzie to nic dobrego, wiec jak nie chcesz wydać wiecej to raczej dobra kulke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie do zdania poprzednikow bo myszka optyczna musi byc bez kabla i dotego licza sie na rynku tylko Logitech MX series i MS Exlorer 3.0

Ale obie firmy wydaja wlasnie nowe myszki:

Logitech serie Click z sensorami 800 DPI, MS wydaje te cudenka

Dołączona grafika

 

wiec warto poczekac bo moze ceny spadna, a moze i ktoras z logitecha z serii click bedzie w cenie przystepnej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optyk Logitecha OEM, BD69 czy jakos tak (W kazdymbadz razie Bx 69 :P) Jest bardzo dobra, sam gram w gry FPP - MP i spisuje sie doskonale

Dobrze gada. Jak chcesz brac teraz to tylko ten Logitech - sam mam takiego i jest po prostu wypas (grałem nim kiedys w Q3 i bylo gicior). Chyba ze chcesz jak pisze GiKeR trochu poczekac na te nowe mouski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie do zdania poprzednikow bo myszka optyczna musi byc bez kabla i dotego licza sie na rynku tylko Logitech MX series i MS Exlorer 3.0

Ale obie firmy wydaja wlasnie nowe myszki:

Logitech serie Click z sensorami 800 DPI, MS wydaje te cudenka

Dołączona grafika

 

wiec warto poczekac bo moze ceny spadna, a moze i ktoras z logitecha z serii click bedzie w cenie przystepnej :D

a to niby dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :D

Sorki nie zauwzylem pogrubionego :D

A to dlatego bez kabla bo niestety fale radiowe maja pewne opoznienie co w grach typy CS jest niedoprzyjecia.

Zreszta jeszcze niewyprodukowano myszki dla progamerow bez kabla (ale za to produkuje sie podkladki pod myszki z uchwytem na kabel :D ale cena takiej to ponad 100zl :D ). Na temat myszek jest na boardzie na counter-strike.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro kupilem wyjebista myszke Microsoft Intelli Optical :) Ta sama optyka co w najlepszej myszce MS czyli IE 3.0 :) Tylko nie inne ulozenie przyciskow i myszor nie jest wyprofilowany :) Oczywiscie jest boska, kazdy gracz CS`a poleci ci albo MX500 albo MS Intelli, nie stac cie na MX wiec kupuj na allegro MS Intelli Optical za okolo 80-90zł 8)

Fotka myszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. czytam tak i sie zastanawiam, zalezy mi na czasie (aktualnie jade na takim syfie ze szkoda gadac :P) wiec nie wiem co zrobic.

 

mx raczej odpada [choc wiedizalem ze będzie chwalony] ta cena :/ mx300, hmm dajcie jakies linki z cenami tych mych co zapodawaliscie MS

no gora 100 zet, poprostu wiecej nie mam :D

 

/a i jeszcze jedno, oplaca sie z allegro myszki ?? trafie na z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a i.. :/

 

btw. ktos tam mowil ze jak juz optyczna to wysokiej klasy [logitech mx'y]

jak sie nie ma kasy to dobra kulkowa ;] to jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to Q3 polecało sie zazwyczaj Logitech Wingmana, ale teraz ta mouska jest chyba nieosiagalna. Chwalono takze Logitech Pilota (sorx jak cos z nazwami schrzanie :)), a BD69 to taki z lekka przerobiony Pilot, a do tego ma optyka, precyzja na pewno znacznie większa niz na kulce - polecam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..trafilem na allegro na cos takiego :D

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14769395

 

@ i jeszcze jedno, ta juz by ni gubila kursora przy szybkich ruchach ??

------------------------------------------------------------------------------------

 

lol tu jest tania, hm ?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14894296

------------------------------------------------------------------------------------

 

czyli to polecacie najlepiej, mam rozumiec [149zet ]:

 

http://sklep.age.pl/opis.php?m_kod=MY___MICRIMEXPLOU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jadę na A4Tech'u WWW25 i jest niezła tylko że kulka ma swoje wady. lepiej dozbierać i brać dobrego optyka niż kulkę, nawet najlepszą.

ten logitech z pierwszego posta jest raczej dobry ale ten microsoft z allegro za 75zeta wydaje sięna prawdę dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wybur pozostaje miedzy 3:]

 

opcja 1 :

 

http://sklep.age.pl/opis.php?m_kod=MY___MICRWMOPTIC <--- chwalona na tesci benchmark.pl co zapodal P3le [nie gubi kursora podobno ! :) ]

 

opcja 2 :

 

http://sklep.age.pl/opis.php?m_kod=MY___MEDI108 <---- w tym tescie chwalona bardzo, zostala oceniona wyzej niz opcja 1 <lol>

pomimow wyjatkowo nickiej ceny [50 zet ]

 

opcja 3 :

 

http://sklep.age.pl/opis.php?m_kod=MY___LOGIB69PS2USB

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

prosze podawac swoje propozycje 1,2 czy 3 :D

 

/przypominam ze chodzi tylko i wylacznie o myszke do gier multi player - fpp [aot, cs, ut, q3]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta myszka MediaTecha daj sobie spokuj - do gry w FFP potrzebujesz sprzetu wysokiej klasy i albo kupisz Logitecha albo Microstota, a jak cie niestac to kup pozadna kulkowa.

Kupisz taka myszke Mediatecha i przy szybszym ruchu kursor sie gubi i zaczyna szukac powierzchni no i lipa - nie oplaca sie inwestowac w takie mychy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MediaTech to jakas lipa i do powaznego progamingu to lepiej o nim zapomnij. Ja bedesie upierac przy tym Logitechu, ktory podałes, bo myszki MSa jakos mi nie leza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>A mac to pisze co byscie wzieli a nie ze jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>owa ta mediatech, zastanawialem sie tez nad nie jak ja ocenili na 10/12 na benchmark.pl

 

hmm..albo MS wheel Mouse optical, albo ta logitecha [ z tych dwoch co ? ]

ja jakos jestem bardziej przy tej MS (nie gubi kursora :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MS wheel Mouse optical. Mediatech, A4-tech, Tracer moim zdaniem nadają się tylko na śmietnik. Kópiłem wczoraj mychacze optyczną A4-techa i taka kaszana, że szkoda gadać. Do gier tylko MS, Logitech lub myszki ze stajni NOSTROMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wybieram MS wheel Mouse optical [75 zet]

 

/na sliskim biurku powinna zasuwac :]

No nie wiem, gdy ja ostatnio kupowalem myszke to gracze CS`a mowili ze MS Wheel gubi sie przy szybkich ruchach i ma gorsza optyke od MS Optical lub Explorer :roll: Dodatkowo ma tylko 2 przyciski + 1 w rolce :roll: Nie lepiej dolozyc 15zł i kupic MS Intelli Optical z 5 przyciskami i genialna optyka :?: Kumpel kupil nowke za 95zł na allegro, ja uzywana 1-2 miechy ( stan idealny ) za 89zł :roll:

 

Co do biurka to na czarnym, sliskim, lakierowanym biurku mozna sobie odpuscic myszke optyczna :lol: Poczulem ogromna roznice precyzji i komfortu gdy kupilem podkladke Fellowes Optical Friendly z MM :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...