Skocz do zawartości
bnb

obudowa :] {duze;]}

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki mojej obudowy ;] robie wlasnie inna wiec niedlugo bedzie zmiana :] tez zamieszcze foty :]

 

Dołączona grafika

 

Korek dosc mocno wyglusza :] polecam ;] a tej zaslepki nie chcialo mi sie juz szukac dalem se spokoj ;]

 

Dołączona grafika

 

 

Drugi profil ;]

 

Dołączona grafika

 

I wnetrzne :] jak widac jest co wyciszac ;] na dole po prawo drugi zasilacz polaczone sa stycznikiem ;]

 

POdoba wam sie ten korek ? :D bo berkut powiedzial ze paskudne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale syf, no ja takiego nie miałem w kompie w życiu, a neizły bajzel-man jestem - reszta fajna, szczególnie to od V7+ co wystaje z przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obraz sie ale ...

zdjecia mozna zmniejszyc nawet w paincie :((( to co zrobiles to szczyt lenistwa, w kompie burdel, a obudowe sie wycisza od wewnatrz ... lepsze efekty i wyglad ... (berkut mial racje)

PS.nie cierpie zielonego : ((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox nie obrazam sie :P co do lenistwa to jest :wink: ale to bylo robione cyfrakiem i zmniejszalem je 8O [chcialem zeby byly wmiare dobrej jakosci] co do syfu :D nie jest az tak duzy :wink: w sumie tylko kableki :D co do koloru to kwestja gustu :wink: a z wewnatrz strasznie trudno bylo ja wykleic ...... wiec zrobilem z zewnatrz ...... pozatym pasuje mi wystrojem do pokoju :D co do audio to niechce pisac :D

 

Pozdrownienia dla wszytskich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :)

a dal cos ten korek wogule :?: od srodka chyba daje lesze efekty

a co do wielkosci zdjec to moles je troszki zmniejszyc .. musialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 1600x1200 a i tak sie nie miescily na ekranie :)

widze ze masz taka sama naklejke "geared by MSI" jak ja :wink: tylko jeszcze jej nie nakleilem ... czekam az pomaluje obudowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zdjecia :? ale u mnie sie mieszcza :twisted: nie pomyslalem o innych :( a co do tego korka od wewnatrz strasznie ciezko bylo nie mowie tez leniwosc :twisted: .... na zewnatrz tez pomaga i to duzo ...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar wrzucic tutaj pare fotek mojego sprzeta (korzystajac z juz zaczetego wątku :)... ale postanowilem tylko zapodac link do fotek i opisu ktorego swego czasu Lisek (chyba slusznie ;) nie wzial do dzialu modyfikacje ( za malo ingerencji w wyglad chiba ;))

take a look :) troche przydługo fotki sie laduja ale warto poszczekac ;)

 

http://republika.pl/erio/

 

To jest klasyka ... zadnych wydziwnien ... moze kiedys jak mi sie bedzie nudzilo to ją na jakis kolorek spayem przejadę ;) ale narazie nie zapowiada sie ... mysle nad wyciszeniem dysku korkiem ale ...nie bardzo widze sens ... jak zobacze to to zrobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwal sie wkoncu co to za glosniki

Ale Ty upierdliwy daj chlopakowi spokuj ! kupil pewnie na bazarze i wstydzi sie powiedziec :)

Jak te glosniki sa tak dobre jak ta obudowa :) to moze niech sie nie chcwali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie w pokoju mam koda & goky melody 3 [te brazowe] dalej jamo studio najwyzszy numer z tej starej serii [nie chce mi sie sprawdzac oznaczen] dalej central ex 686c koda & goky sub goky sw 1000 tyl to koda & goky EX686T wszytsko podczepione ultralink miedzianymi amplituner niestety yamaha v396rds ta stara o wyzszej mocy podlaczone do kompa do audigy [niestety yamahe 620 i dvd zabrali do innego pokoju a wzmacniacz sie rozyspal :] az tak wam na tym zalezy to macie ........ a zapomnailem przechodza sygnaly przez mikser ..... ale jakis noname ........... chyba wszytsko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...