Skocz do zawartości
edi22

grafika do msi a320 i ryzen 2400g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jaką karte graficzną mogę podpiąć pod msi a320 i ryzen 2400g?

Chciałbym zrobić mały upgrade karta max do ~1200/1500zł

Czy lepiej sprzedać i złożyć na nowo?

Tylko za ten pc wezme z ~700zł (16gb ram, SSD500GB) wiec + ~1500zl to da nam ~2200zł, raczej nic sensowengo nie zloze, tu patrzylem trzeba dac z ~3,5k

Granie gierki typu world of warcraft czy cs go

pzdr

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz 520W,

Jeżeli znalazłbym kilka stówek ekstra to bardziej przyszlosciowo mozna byloby kupic:

RTX 2060

RX 6600

Czy będzie jakieś "wąskie" gardło po drodze i generalnie nie wykorzystam mocny tych kart na moim zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc tak jak wspomniałem, casualowo w world of warcraft, cs go, czasem jakąś perełke sprzed 10 lat.

Generalnie w inne giekri ogrywam na ps4, pewnie docelowo na ps5,

Z tym, że trochę mnie znudziło casualowe granie na low detalach bo na vega 11 jedynie to wchodzi w grę,

No ale gdyby sprzęt byłby trochę mocniejszy to pewnie coś tam bym jeszcze odpalił bo monitor 24 cale full hd to można w cos pograć,

Powiedzmy za rok jakiś upgrade proca z 2400g na coś mocniejszego (jakiś ryzen 5?) i przy rtx2060 to moze by cos z tego bylo na nastepne kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...