Skocz do zawartości
mlun

herc 8500 le

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem

kupiłem radka 8500 le herculesa i ma taktowanie troche nizsze niz powinien miec no to daje wiecej i sa artefakty.Z tego co wiem nie powinno byc problemu zeby chodziły na 250 mhz albo i wiecej(strasznie sa gorace te pamieci)

aha pamiatki to samsungi 4 ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64 MB czy 128 MB masz pamięci na karcie ? ... kupiłeś nową czy używaną , bo możesz mieć jakieś ostre timinigi w biosie ... zmień bios

 

SZUKAJ :) było ale dawno :) nowa dostawa hercuF, stare problemy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze przez za ostre timingi po zapodaniu nowego biosa dla Herca 8500 128 MB grafa sie kaszani nawet na defaultowej predkosci 275/275? Szkoda ze nie da sie tego naprawic, Herc wycofal ten bios i nie zamierza wprowadzic nowego :(.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm ja mam to co w podpisie i jak mowilem od dwoch dni jade na 300core i 275, samsungach.....juz na 280 pojawia sie pierwsza kropka na okularach pana z 3dmarka (no wiecie ktorego, tego ala matrix) ale na 275 chodzi bajka mam 9250 pt w 3dmarku01....i wogoole zadowolony jestem, a w biosie nie grzebalem....bawie sie teraz wyjsciem tv bom nigdy nie mial, bardzo ladnie to wyglada, ale ustawiania w 3 [gluteus maximus]....swoja droga jak ustawie moj tv na klona tego co mam na monitorze to jak puszcze se film to na monitorze go widac a na tv tylko czarne puste okno vplayera, moze wie ktos co to jest?? to samo jak robie zrzut obrazu z filmu to w bitmapie jest tylko ramka vplayera i tyle czarno.....wogoole niech zyje winxpsp1 magia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...