Skocz do zawartości
kikus

Czy tak si da ? (plz nie kasujcie)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Na wstepie błagam moderatorow o niekasowanie tematu ! Szukalem ale tam gdzie znalalm niebylo jasno napisane....!

 

A moj problem to :

 

1. Czy do podkrecenia Athlona2000 potrzeba jakiegos dodatkowego wentylatora ??

 

2. Jak podkrecic Athlona ale zeby sie nie spalil. (moj prock ma 55 stopni normalnie)

 

------------>Jesli chodzi o te mikrony czy costam (te 0.13 lub 0.18) to niewiem bo pisze z kafy i jak mozna napiszcie do 2 typow a potm se sprawdze w domu i zrobie zgodnie instrukcja)

 

 

3. Czy 55 stopni do niezaduzo ?? :oops:

 

 

 

Z goy THX !! i sorry za moje lamerstwo ! :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Na wstepie błagam moderatorow o niekasowanie tematu ! Szukalem ale tam gdzie znalalm niebylo jasno napisane....!

 

A moj problem to :

 

1. Czy do podkrecenia Athlona2000 potrzeba jakiegos dodatkowego wentylatora ??

 

2. Jak podkrecic Athlona ale zeby sie nie spalil. (moj prock ma 55 stopni normalnie)

 

------------>Jesli chodzi o te mikrony czy costam (te 0.13 lub 0.18) to niewiem bo pisze z kafy i jak mozna napiszcie do 2 typow a potm se sprawdze w domu i zrobie zgodnie  instrukcja)

 

 

3. Czy 55 stopni do niezaduzo ??  :oops: 

 

 

 

Z goy THX !!  i  sorry za moje lamerstwo !  :oops:

Źle szukałeś

Wiesz co to FAQ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam (tak napisali w cenniku komputrowym) TYTAN AMD do 2000 MHz .

 

 

Czy do Athlona mozna kupic SPEEZE AMD

 

o ile pamietam to Athlona produkuje AMD wiec domysl sie czy cooler dla AMD bedzie pasowal 8O 8)

 

a co dokrecenia to chyba musisz byc slepy ze nie znalazles - aha w razie jakis niedomowien przycisz "szukaj" znajduje sie prawie u samej gory gorny rzad , drugi od lewej, i jest na nim napisane "szukaj" co do krecenia axp2000+ to poza FAQ raz czy 2 sam to dos dokladnie opisywalem wiec koejny razm mi sie nie chce

 

tym razem napisze rade - nie bierz sei za to dopuki ne poczytasz forum dluzej bo zjarasz sobie sprzeta - a szkodaby bylo bo nawet nie wiesz co masz :)

PS 55C to za duzo - nawet palomino powinno miec mniej o jakies 5C - musisz poprawic chlodzenie i dopiero myslec o OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spire falcon rock II za ok 48 zeta powinien ci styknąć do podkręceniana 2500+, lub nawet 3000+ jeśli masz dobregoprocka i niezły przeciąg w budzie.

mam ten sam ból, wciąż czekam na nowy cooler który mają mi przywieźć znajomi z wa-wy. teraz jest ciepło i stary titan nie zawsze styka. w biosie max 50*C :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ma mtego titana ale czeka na mnie w warszawie titan CU5TB ! tylko że znajomi jakoś słabo się wybierają do mnie bo mieli mi go odebrać i przywieźć przy okazji, czyli następnego dnia. niestety nie wyszło, tydzień później zachorowali na coś zakaźnego i tak czeka na mnie coolerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...