Skocz do zawartości
Wosiu

g3ti200 450 GS Gainwarda jak sie kreci??

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz GEF3 Leadteka ew. Gainwarda i kręć ją,te karty bardzo dobrze się podkręcają ,jeżeli chodzi ci o pogranie w gierki to się niemartw na procku AthlonXp 1800+ pograsz spokojnie w każdą gre w 1024x768x32 i praktycznie full detale.

 

P.S Bierz Leadteka bo się lepiej kręci ze względu na lepsze chłodzenie praktycznie nie trzeba go wcale modyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to mam wątpliwości co do sensu wymiany MX440 na GF2Ti. Przyrost wydajności nie będzie duży, plus tylko w tym, ze obdłuciach!e Shader'y. Myślę, że lepiej poczekać aż będziesz miał więcej kasy, lub stanieją GF4 Ti 4200. Wtedy różnica będzie zauważalna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3D Mark'u przyrost widać, ale w innych grach nie zobaczy go tak wyraźnie raczej. MX 440 też można podkręcić. Nie chce tutaj odrębnej dyskusji wszczynać, ale jeżeli gierki Ci źle nie chodzą na tym sprzęcie, a wymieniasz to tylko tak profilaktycznie to naprawde lepiej poczekać, aż sprzęt nie będzie wystarczał. To tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pixel i vertex :) wkoncu pewnie gry bedą tego wymagały. A ten Leadtek po ile chodzi??? A poza tym nie miałem zamiaru zmienac :) tylko musiałem karte sprzedac zeby deche kupic :). I teraz szukam czego bo ten mx440 starczał mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde mam tą karte ale sie nie kreci za super na defaulcie mam jedynie 6900 :/ Jakie dentki są najlepsze dla g3ti200?

Pod 98 najlepsze 44.03 , do ilui ja wykręciłeś, zobacz na moje taktowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czym się chawlić. Twój wynik jest niezły a może i nawet troche lepszy niż niezły :D , choć na takim procu powinieneś robić ponad 11 tys, a nie tylko tyle. Ale za to ty teraz spójrz na mojego proca :D Teraz widzisz dlaczego uważam swój wynik za niezły :). I zapamiętej na przyszłośc nigdy nie porównuj wyników osiągnętych na celeronie 1333 do wyników osiągniętych na athlonie 2100+ to są dwie różne klasy sprzętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czym się chawlić. Twój wynik jest niezły a może i nawet troche lepszy niż niezły  :D , choć na takim procu powinieneś robić ponad 11 tys, a nie tylko tyle. Ale za to ty teraz spójrz na mojego proca  :D Teraz widzisz dlaczego uważam swój wynik za niezły :). I zapamiętej na przyszłośc nigdy nie porównuj wyników osiągnętych na celeronie 1333 do wyników osiągniętych na athlonie 2100+ to są dwie różne klasy sprzętów.

Nie musisz mi o tym mówić ale soqrqi nie spojrzałem przez pośpiech na twojego proca,ja mam tylko 9000 bo mój procek chodzi na fsb 133 na wyzszym fsb tak robie ponad 11tys dokładnie 12300,ale na tej MOBO niemam zamiaru go kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czym się chawlić. Twój wynik jest niezły a może i nawet troche lepszy niż niezły  :D , choć na takim procu powinieneś robić ponad 11 tys, a nie tylko tyle. Ale za to ty teraz spójrz na mojego proca  :D Teraz widzisz dlaczego uważam swój wynik za niezły :). I zapamiętej na przyszłośc nigdy nie porównuj wyników osiągnętych na celeronie 1333 do wyników osiągniętych na athlonie 2100+ to są dwie różne klasy sprzętów.

Nie musisz mi o tym mówić ale soqrqi nie spojrzałem przez pośpiech na twojego proca,ja mam tylko 9000 bo mój procek chodzi na fsb 133 na wyzszym fsb tak robie ponad 11tys dokładnie 12300,ale na tej MOBO niemam zamiaru go kręcić.

Racja to MoBo nie jest do kręcenia. Widze że u ciebie też GF nieźle chodzi podkręcony :). Tylko dlaczego pamięc tak słabo tylko 520Mhz, u mnie śmiga bez problemu na 550 i to nawet bez radiatorów :twisted: . Jakie masz na tym WinFaście zamontowane pamięci, o jakim czasie dostępu :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czym się chawlić. Twój wynik jest niezły a może i nawet troche lepszy niż niezły  :D , choć na takim procu powinieneś robić ponad 11 tys, a nie tylko tyle. Ale za to ty teraz spójrz na mojego proca  :D Teraz widzisz dlaczego uważam swój wynik za niezły :). I zapamiętej na przyszłośc nigdy nie porównuj wyników osiągnętych na celeronie 1333 do wyników osiągniętych na athlonie 2100+ to są dwie różne klasy sprzętów.

Nie musisz mi o tym mówić ale soqrqi nie spojrzałem przez pośpiech na twojego proca,ja mam tylko 9000 bo mój procek chodzi na fsb 133 na wyzszym fsb tak robie ponad 11tys dokładnie 12300,ale na tej MOBO niemam zamiaru go kręcić.

Racja to MoBo nie jest do kręcenia. Widze że u ciebie też GF nieźle chodzi podkręcony :). Tylko dlaczego pamięc tak słabo tylko 520Mhz, u mnie śmiga bez problemu na 550 i to nawet bez radiatorów :twisted: . Jakie masz na tym WinFaście zamontowane pamięci, o jakim czasie dostępu :?:

Pamięci chodzą max na 570-stabilnie ale wole żeby tak nie chodziły bo z pamięciami bywa róznie ,czas dosępu 4ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko to jest ten gainward 450 GS inni maja lepsze wyniki, moze to byc wina płyty ze mam takie wyniki. Miałem 6900 na 175/400 i jak zmieniam sterowniki to zawsze inne wyniki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko to jest ten gainward 450 GS inni maja lepsze wyniki, moze to byc wina płyty ze mam takie wyniki. Miałem 6900 na 175/400 i jak zmieniam sterowniki to zawsze inne wyniki :/

Jak dla mnie twój wynik na tej grafie jest naprawde imponujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie gainward GS chodził bez zająkniecia na 265/565- na palomino 1800@1.85ghz wykręcałem wtedy 9500 w 3d2001

Co z tego jak i tak bedzie wolniejszy od takiego GEF3 i to dużo!!!To niepodlega nawet dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz-nie bardzo rozumiem -napisałem o swoim starym gainwardzie gf3 ti200 GS

A, no ale poco pisałeś o Gainwardzie GEF3 jak my rozmawiamy o gainwardzie ale gef 4 mx 440?? Co ma wydajność GEF 4 440 i jego osiągi do twoich osiągów gef3??.Chyba sie jakoś nie zrozumielismy albo ty coś niedoczytałeś ,chyba juz wiem chodziło ci o porównanie do mojego gef3 i wyników O/C Ragnora. :) To się namieszało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz- po prostu odpowiedziałem na pytanie topicu  :wink:  :wink: 

 

pytanie: jak sie kręci - odpowiedź: jak sie kręci

HEHE rzeczywiście,troche sie zamotałem bo temat zszedł troche na inną drogę.Sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ta karte naprawde super, jeszcze tydzien temu dylemat mialem gf3ti200 albo radek 9100 wzialem ta i jestem z niej bardzo zadowolony polecam gainwarda (3 lata gw.) :D

no wiec ja wyciagam tyle ile w podpisie, na ustawieniach karty core200@262 (max stabilna, na 265 zwisy, ale mysle ze jakby tu chlodzenie lepsze zapodac bylo by wiecej :D) memory450@570 (powyzej artefakty i zatrzymywania karty - lepsze chlodzenie moze wyjasnic sytuacje:D) no i biedny celek 2@2.86ghz poszedl by wiecej ale te twinmosy nie pociagna wiecej :(

polecam dentki 42.01

zycze udanego zakupu 8)

pozdro

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Leadtek GF3ti 200 i jestem z nieo bardzo niezadowolony..... niedość ze chodzi tylko na orginalnych sterownikach z płyty dołaczonej przez producenta (21.83), a na wszyskich nowszych albo sie wiesza albo chodza niektóre gry... moze miał ktoś taki roblem??? wszystko jest pod winXPprofessional. komp. Athlon 1200@1300Mhz, Abit KT7A , GF3Ti200, 384MB-SDRam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Leadtek GF3ti 200 i jestem z nieo bardzo niezadowolony..... niedość ze chodzi tylko na orginalnych sterownikach z płyty dołaczonej przez producenta (21.83), a na wszyskich nowszych albo sie wiesza albo chodza niektóre gry... moze miał ktoś taki roblem??? wszystko jest pod winXPprofessional.            komp. Athlon 1200@1300Mhz, Abit KT7A , GF3Ti200, 384MB-SDRam,

Ja mam taka grafe i hcodzi wyśmienicie na najnowszych sterach -zainstaluj sobie 44.03-wydajność u mnie na nich jes 2razy wieksza niż na sterach oryginalnych -tamte juz są stare,mówie ci na nowych sterach niezłego kopa dostaje ta karta.

Opisz dokładniej problem bo to niemożliwe żeby się wieszała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...