Skocz do zawartości
HiSpect

Upgrade zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, myślę poważnie o odświeżeniu sprzętu, obecny zestaw

i5 6600k, GTX 1070, corsair 550W, 16gb 3200mhz, ASRock Z170 Extreme 4

Myślę konkretnie o zakupie używanego RTX 3070, ryzen 5 5600X, zasilacz 750. Nie mam pomysłu co do mobo, RAM raczej bez zmian. Proszę o sugestie czy w dobrym kierunku idę, jeśli tak to jakie mobo do tego i czy RAM bez zmian? Budżet przewiduję do 4k.

Sprzęt do gier głównie single player, full HD.

Edytowane przez HiSpect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KamikazePL77 napisał:

Planujesz bez większego błędu, aczkolwiek 6800 to lepsza karta, jakby się udało znaleźć w niezłej (ofc na solidnej gwarancji) cenie to chyba szedłbym w tą stronę, a i zasilacz dobre 650 styknie. Po tym co pokazało Amd chyba nie ma już co robić zapasów mocy na przyszłość. Ryzen bez x jest niemal tak samo wydajny. Rozumiem, że ten monitor 144hz i na tym ci zależy bo jak nie, to ja nie wiem czy nawet karta pokroju 3060ti/6700xt nie byłaby w 100% wystarczająca na ładne parę lat.

144Hz oczywiście, zależy mi na klatkach. Spojrzę na ceny 6800 używanych bo szczerze mówiąc zawsze grałem z zielonymi i nawet się nie orientuję. Jakieś sugestie co do mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...