Skocz do zawartości
alimenciarz

Optymalizacja Windows Defender

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Windowsie 10 Pro 22H2 64 bit PL można zoptymalizować szybkość autostartu Windowsa Defendera? W Ustawieniach pamięci systemowej są opcje do zaznaczenia jak usunięcie niepotrzebnych pobranych plików i poprzednich instalacji systemu Windows i tam też było plików temp Windows Defendera i tam było ponad 1 GB i zaznaczyłem tą opcję i usunąłem niepotrzebne dane ale nadal długo się uruchamia Windows Defender. Jak się uruchamia Windowsa to jak się pokaże pulpit i zaraz chce wejść u ustawienia Windows Defendera to tam pisze pobieranie wymaganych informacji to że się ładuje Windows Defender ale trzeba czekać prawie 5 minut albo czasami nawet więcej i jak już się Windows Defender załaduje to dopiero Windows jako tako działa. Używam dysku talerzowego na system i wszystko jestem biedny i na SSD mnie nie stać i usługa Windows Defendera jest bardzo potrzebna żeby Windows wirusów nie złapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakup nowego dysku SSD 120GB to już wydatek poniżej 100pln , używane można wyrwać w okolicach 60pln ...

nie oczekuj cudów ze ktoś w magiczny sposób doradzi jak na dysku talerzowym system win10 + internet będzie śmigał ...  

ewentualna zmiana programu antywirusowego np. na Bitdefender  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...