Skocz do zawartości
tester123

Szukam powerbanka w rozsądnej cenie, najlepiej z wbudowanymi kabelkami USB-C + microUSB

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jak w temacie - zacząłem przeszukiwać allegro/ceneo/itp. i jak to bywa, produkty o pojemności ~20000mAh z podobnymi parametrami w cenie od 50 do 500zł, a czym się różnią nie wiadomo. Jedynie w opiniach można wyczytać, że się niektórzy skarżą, że ładuje 1x telefon i jest nagle pusty, albo że potrafi ładować telefon przez 20h żeby mieć 100% - ale te same produkty mają też opinie 5-gwiazdkowe więc finalnie nie wiadomo co jest co, a kupić badziew nie sztuka.

Generalnie zależy mi na tym, aby powerbank miał te +/-20000mAh i najlepiej wbudowane końcówki USB-C oraz microUSB, ponieważ używam obu tych opcji a osobny kabel = kolejna rzecz którą mogę zapomnieć zabrać ze sobą, więc wolę aby miał je w sobie. No i żeby nie ładował telefonu przez 20h, ale też superszybkiego ładowania obsługiwać nie musi - grunt żeby szybciej ładował niż telefon rozładowuje w trakcie użytkowania (zakładając że np. gram w pokemony/wiedźmina i jednocześnie nagrywam trasę na stravie, co potrafi pożreć baterię całkiem szybko). Mam odziedziczonego Samsunga Galaxy S20 jak coś.

Możecie polecić coś sprawdzonego, gdzie podana na pudełku pojemność jest zgodna ze stanem faktycznym i będzie spełniało moje wymagania? Budżetu celowo nie podaję, bo po prostu nie wiem od jakiej kwoty zaczynają się "prawdziwe" powerbanki, a kończą chińskie tandety. Ale oczywistym jest, że przepłacić nie chcę. Zwłaszcza że prawdopodobnie kupię więcej sztuk na prezent.

Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...