Skocz do zawartości
Dasio

Red Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

w RD gram juz chyba z 3 ere , obecnie w koalce Kraje Hyboryskie ( w 75 % skałada sie z trekerów )

 

przeczytaj dokładnie instrukcję , tam się dużo doweisz

 

Pytaj sie tez koalki Pomoc

 

A jakie podpowiedzi cię intereasuja ??

 

Jaką rasa grasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram krasnoludami i moja koalka nazywa sie TIGERS TEAM bylem w innej koalce ale na rozrabialem z kumplem i wszyscy musieli ja opuscic :P :P :P

Wiec moze jakis sojusz zawazemy mam juz dwoch sojusznikow jeden to zielone wrota a drugi co LG-LESNE GBURY

wiec moze bedzie jakis sojusz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka,

moja koalka nazywa się Kraje Hyboryjskie i nie jestem jej impem ani GD

 

Jak grasz krasiami to inwetuj w wojsko ,

Miej dużo kupców ( task żeby ich wydajnośc wynosiła 1200 ) i naukowców , poaztym dużo uniwerków i czechów sie im przyda

 

Na poczatku miej ok. 10000 murzarzy + sporo cechów dla nich ( 400-500 ) - szybko cpecjale będa budowane

 

pozatym warto mieć 3000-4500 magów ( żeby smoki zsyłać )

 

potem zostaw sobie 2000-3000 i np 100 cechów , a reszte przenies w wojko lub naukowców.kupców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytanek :D :D

Jak sie przyzywa tym czarem ze specjala "smokodrap" to sie jeden smok przyzywa czy kilka??

jak juz zbuduje wszysktie specjale to do czego oplaca sie dodac od murarzy i kamieniarzy??

czy oplaca sie dodawac do naukowcow jak juz sie zbudujes spece??

jak sie wypowaida komus wojne to trzeba ustalac zasady i jak ktos ustali zasady to czy moza je negocjowac??

czy oplaca sie walczyc na zasadach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytanek :D  :D 

Jak sie przyzywa tym czarem ze specjala "smokodrap" to sie jeden smok przyzywa czy kilka??

jede smok za każdym razem, chyba ze naraz rzucisz kilak czaró ; do tego potrzba dużo many i czar mozna rzucac tylko na siebie

 

jak juz zbuduje wszysktie specjale to do czego oplaca sie dodac od murarzy i kamieniarzy??

nie wiem co masdz na myśli ; troche murzaży opłaca sie trzymacna na wypadek zburzenia specy w czasie wojny , kamienie można kupić na targu ( jak ma się duzo złota)

 

a ludsizopłaca sie wtedy dac we wszystko , zalezy od rasy

 

czy oplaca sie dodawac do naukowcow jak juz sie zbudujes spece??

tak, i wiecej naukwców tym wieksza wydajnośc poszególnych profesjii

 

jak sie wypowaida komus wojne to trzeba ustalac zasady i jak ktos ustali zasady to czy moza je negocjowac??

zasady wojny przyjmuje GD lub imp koalki i on je negocjuje , jak mu nie opdaowaidają to może odmówić wojny

 

czy oplaca sie walczyc na zasadach??

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w RD dzisiaj jestesmy na 114c miejscu ale bedziemy wyżej bo dzisiaj WW odbieramy :P

 

 

KOALICJA - Axis Mundi

KSIESTWO - Alea Iacta Est

 

Jak ktoś chce rad to: GG#2196135

poczta RD

 

gram już 2 ere

 

jak juz zbuduje wszysktie specjale to do czego oplaca sie dodac od murarzy i kamieniarzy??

nie wiem co masdz na myśli ; troche murzaży opłaca sie trzymacna na wypadek zburzenia specy w czasie wojny , kamienie można kupić na targu ( jak ma się duzo złota)

jak sie ma murazy podczas wojny to sie jest kretynem ostatnim jak sie gra to sie wszystkich prawie ludzi do woja wsadza ja np.zostawiam n wojne tylko magów i naukowców :P ale muraze podczas pokoju musza byc bo kto bedzie PKTzab robił ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE JESTEM IMPEM !!!!!!!!! ANI GD

 

jak chcesz sojusz to jest nr gg impa(raczej impki):

-2853318 (nie ma jej)

nr gg GD (jest teraz)

-5425718

 

--------------------------

UPDATE

raczej NIE mozesz twoja koalicja ma 31k ziemii a moja ma 520k !!!!!!!!!!

twoja jest na 1800 miejscu a moja na 114 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie to zapodaje gg : 1117720(ghost - piotrek) gra w RD juz bardzo dlugo i zawsze chetnie pomoze! znam go i wiem ze zawsze chetnie odpowie na kazda wiiadomosc ale niestety on laczy sie przez modem wiec nie zawsze jest dostepny:( ale to zawsze cos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey reyden

chcialbym cie poprosic o pomoc w red dragona bo zaatakowala(poscila na mnie i moji czlonkow najpiewr po okolo 20 czarow ) mnie koalka ktora ma 100 tysiecy ziemia a moja ma 70 tysiecy ziemi i sei niektorzy dopiero rozwijaja wiec czy moge liczyc na twoja pomoc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos jescze w RD ( ver. PL lub CZ lub HU ) :?: :?:

 

Po tym jak RD stało się płatne ja i wielu moich kolegów trekerów opuściło szeregi RD.PL , przez 2-3 miechy grałem na Rd.HU ale zadużo było tam przekrętów ( w poczatkowej fazie serva) wiec i tam przestałem grać

 

W miedzyczasie usłyszałem o Fade of Atlantis - grze która obecnie mozę się stac drugim RD , gra juz działa - kolejna era startuje pod koniec stycznia - warto ja sprawdzić

 

Ktoś chętny do Koalki testowej :?:

 

Zapomniałem o linku , oto on : http://foa.sarnet.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasio: jak masz pytania to wal na moją pocztę na pewno odpowiem(micwor@pf.pl). Grałem 5er na 3serwerach ale niepodoba mi się co jest teraz na PL i CZ :( a na HU nie gram od kiedy rozpadło się Rabbits of Satan. RD żądzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...