Skocz do zawartości
Martion

Nowy telefon 1500-4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rozważam zakup nowego telefonu w kwocie 1500-4000zł (ewentualnie jeśli uważacie, że będzie warto mogę trochę dołożyć). Od 5 lat używam LG V30 (64GB + 64GB microSD dołożone 2 lata temu). Główne powody dlaczego chcę go wymienić to zajechana bateria, zamykanie usług przez LG, powoli kończąca się wolna przestrzeń za wbudowanej pamięci (nie wszystko da się przenieść na kartę) i ogólne zamulenie (czekanie kilka sekund na wykonanie "komendy").

Telefonu głównie używam do przeglądania Facebooka, Instagrama, przeglądarki internetowej, dzwonienia, robienia zdjęć, nagrywania i słuchania muzyki (V30 ma wbudowany DAC, częściowo pogodziłem się, że będę musiał kupić osobny DAC lub nowe słuchawki). Na telefonie gram góra 4 godziny na rok. Moje wymagania:

  • w miarę długi czas pracy na 1 ładowaniu
  • dobry aparat
  • podobna szerokość - LG V30 ma 75,4mm szerokości, wcześniej miałem Samsung Note 4 z 78,6mm szerokości i go (w większości sytuacji) nie dało się używać 1 ręką
  • fajnie gdyby mikrofon wbudowany w telefon nagrywał dźwięk w podobnej jakości co LG V30
  • chciałbym również ochronę na poziomie minimum IPx7

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...