Skocz do zawartości
nemoein

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe z ANC za 300 PLN.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poszukuję słuchawek dousznych/dokanałowych bardziej preferuję te drugie w kwocie do około 300 zł. Chyba, że jakiś model naprawdę robi robotę i jest wart wydania 500 zł. Założenia raczej do oglądania filmów wieczorami, czasem z kimś porozmawiać przez telefon, no i sporadyczne (kilka razy do roku) wyjazdy w góry do schronisk itp. żeby anc pozwalało spać przy 20 pijanych chłopa :P, więc dobre ANC stoi na pierwszym miejscu, na drugim bateria, żeby 8 albo choć 6 godzin wytrzymała (bez muzyki, samo anc), na trzecim muzyka i mikrofon, na czwartym obsługa. Do muzyki mam osobny sprzęt więc walory muzyczne nie są dla mnie krytyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki za linka, właśnie czegoś takiego szukałem, wybrałem Soundcore Life A3i, udało się kupić za 240 zł, myślałem jeszcze nad dwa razy droższymi Soundcore Space A40 oraz 1more ComfoBuds Pro, ale uznałem, że na moje potrzeby tańsze i prostsze wystarczą. Jak przyjdą i posłucham to zrobię reckę i porównam do moich nausznych KoSSów, Głośników Klipscha i Ediferów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokanałówki tws polecacie? Obecne JBL 230 NC niestety kończą żywot po półtorej roku, w prawej bateria trzyma 20 minut, w lewej koło godziny.

Jako że jest to produkt nierozbieralny, z żywotnością obliczoną na 2 lata to nie zamierzam wydawać więcej niż 500 pln.

Szukam czegoś w tym budżecie, z dobrym dźwiękiem,niepozbawione basu, z akceptowalnym ANC, o budowie pozwalającej wygodnie używać pod kaskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...