Skocz do zawartości
paulakqwerty

Cicha myszka gamingowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym poprosić was o pomoc.

Od jakiegoś czasu szukam fajnej gamingowego gryzonia. Niestety myszki, które kupowałem miały strasznie głośny klik i je oddałem.

Myszki, które oddałem to:

SteelSeries Prime Wireless

Zowie FK Series

Klik jest dużo większy niż moja obecna myszka SCIMITAR RGB ELITE.

Szukam myszki do fpsów, chcę aby była jak najcichsza bo głośny klik mnie denerwuje.

Nie lubię myszek, które świecą się jak choinka, po prostu zwykła nieoświetlona gamingowa myszka z cichym klikiem, a najlepiej bez klikowa. Ważne aby można było wyłączyć oświetlenie.

Znalazłem na allegro MODECOM Volcano GMX Silent Assassin ale niestety nie da się wyłączyć oświetlenia.

Naprawdę jestem zdziwiony, że w ogóle nie mogę znaleźć takiej myszki, moda jest na głośno klikające gryzonie.

Budżet może być dowolny, chociaż nie pogardzę taniochą. Czy ma ogon czy nie to nieważne.

Zapomniałem dodać, że mam dużą dłoń z palm grip.

 

Edytowane przez paulakqwerty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producenci raczej niecelowo robią myszki z głośniejszym klikiem, a jest to wypadkowa stosowanych switchy. Pech chciał, że te najlepsze, najbardziej responsywne posiadają wyraźny klik (Kailh GM 8.0, Huano Blue Shell Pink Dot itp.). Większość cichych myszek to budżetowe gamingowce jak Krypton 200 albo biurówki. Wydaje mi się jednak, że Endgame Gear MX2we mogą być cichsze, gdyż są na przełącznikach optycznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...