Skocz do zawartości
wroner

PC do ok 6200 PLN - 1440p

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ostatnio szukalem czegos tanszego, teraz udalo mi sie zorganizowac troche wiecej gotowki (6000-6200 PLN).

W zwiazku z tym mam pytanie.

Co lepsze pod okazjonalna gre pod 1440p (AOC CU34G2X Curved)?

Nie gram maniakalnie w jakies starfieldy czy inne pozeracze grafiki, bardziej gra 3-4x w tyg po 2h jak dzieciaki spia.

Chcialbym cos na dluzszy czas, poki co rozwazam takie rozwiazania:

 

INTEL:

https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=1113846

 

AMD:

https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=1113848

 

Czy moze zamiast tego RX7800XT 16GB pojsc w standardowego RTX 4070 12GB?

Nie chcialbym przekroczyc zakladanego budzetu (musze doliczyc ok 200PLN za poskladanie, bo sam tego nie zrobie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk Lexar dobra marka, Fera 5 to dobre chłodzenie i wystarczy, obudowa kwestia gustu, dobrze że jest sporo siatki, pamięci w AMD to DDR5 (podobno dają mały przyrost mocy, w zwykłym użytkowaniu raczej niezauważalny), no i zasilacze Endorfy - jedyne co można rozważyć innego, ale trzeba kogoś się poradzić, dzisiaj łatwo o potknięcie w tym temacie. Osobiście nic nie mam do zasilaczy Endorfy, ale w komentarzach PPC jest różnie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...