Skocz do zawartości
S1udak

TUF-AX3000 V2 przekierowanie portów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zmieniłem stary router tplink ac 1750 na asusa i nie mogę przekierować portów wszystko ustawiam jak zawsze i nic ciągle zamknięte. Po podłączeniu starego wszystko działa ok. Mam adres publiczny na starym, routerze zaczyna się na 46 a na nowym na 185 jeśli to ma jakieś znaczenie. Ma ktoś ten router i wszystko działa normalnie może jest w nim jakaś opcja dodatkowa, która to blokuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób zrzut ekranu jak to wygląda w tym wynalazku od Asusa (edit)jak tak jak na tym tutorialu:

to nie powinno być problemów prosta sprawa o ile "ten magiczny" przycisk od port forwarding masz aktywny 

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, S1udak said:

Tak to wygląda tak mam ustawione, próbowałem już wszystkiego zadzwonię w poniedziałek do dostawcy Internetu bo ostatnia nadzieja, że to coś u nich choć stary działa od razu.

tyle że jak Ci to działa na starym sprzęcie to raczej nie jest od IP , możesz jeszcze sobie podmienić mac adress na wanie ze starego routera i powinieneś dostać ten sam adres co stary sprzęt , ewentualnie podaj na PW adres ip i port jaki Cię interesuje to Ci pingnę i zrobie zrzut ekranu

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...