Skocz do zawartości
lepudruk

Komunikat o konieczności wymiany bębna a limit kopii

Rekomendowane odpowiedzi

Moj laserowy Xerox 3260 zaczal mi dzis migac dioda drukarki na czerwono. Aplikacja informuje aby przygotowac nowy beben, ktorego w tej chwili nie mam - dopiero zamowilem.

Pytanie: czy w takim stanie drukarka wykona mi jeszcze iles-tam wydrukow zanim calkiem sie wylaczy do czasu wymiany bebna? Jutro musze drukowac i nie wiem czy na niej dam rade (w sensie ile jeszcze)

Edyta: udalo mi sie druknac ponizsze zestawienie - czy wartosc podkreslona markerem to licznik kopii na tym bebnie?

 

Adobe Scan 14 sty 2024_1.jpg

Edytowane przez lepudruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak tylko podsumowując 

jako ze u mnie w Jobie tez są kombajny tego producenta, to potrzebny nowy bębenek XD

ale takie sprawy powiedzmy eksploatacyjne to dopiero wychodzą podczas eksploatacji ze bęben sprawny, ale okres użytkowania minął, bo weszła data , to jest patologia bo przy zakupie czy na wynajmie, to raczej o takich kruczkach się nie wspomina , a to powinna być jasna informacja, zaczynasz eksploatować urządzenie i od razu dostajesz info ze np. bęben czy inne ustrojstwo, nie zależnie od stanu technicznego będzie tylko pracować do daty ... to może wtedy nie jeden by się zastanowił czy może jednak wybrać innego producenta XD      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...