Skocz do zawartości
dwagrosze

RTX 2080 Chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to jest mój pierwszy post tutaj, więc dzień dobry wszystkim!

Rok temu dokonałem nietrafionego zakupu, kupiłem kartę rtx 2080 super od gigabyte. Karta ma bardzo głośne chłodzenie, które doprowadza mnie do szału i nie pozwala na wykorzystywanie jej potencjału (obniżam ustawienia graficzne w grach, bo nie chce słuchać wycia wentylatora w karcie).

Chciałbym zmienić chłodzenie karty na cokolwiek, co byłoby cichsze. Proszę o wskazówki i porady 🙂

20240114_195001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uroki wersji turbo - ale najpierw to trzeba wymienić pastę i termopady jeśli karta jest użytkowana kilka lat 😕 jeśli wiatrak pada to trzeba szukać nowego 

dopiero później zobaczymy co da się zrobić: bo innego chłodzenia ;S trzeba mocno szukać 

jak to zrobisz to możemy się zabawić w druciarstwo i zrobić coś w ten deseń:

https://www.morele.net/wentylator-jonsbo-vf-1-6869196/?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAqY6tBhAtEiwAHeRopQpGiguE878uSSu9hELYNysoPOgdB2ulQ3hCXMhRYarbiAPtCG7j-xoCm6QQAvD_BwE 

ale z tym plastikiem okalającym kartę raczej mało co to da 😛 więc trzeba będzie go zdemontować ciekawe tylko do tego ten wentylator jest przyczepiony... jak rozbierzesz do wymiany pasty to się przekonasz 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...