Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałem kupić tego tableta, ale występuje on w dwóch wariantach - (chciałbym żeby posłużył mi jakies 3 lata, jak nic rewolucyjnego nie wyjdzie w tym czasie to moze dluzej.) - 6 i 8gb ramu i zastanawiam sie chcialbym zrobic zakup maksymalnie po kosztach- różnica to jakies 500zl miedzy wersja 6/128 a 8/256

Ostatnio spojrzałem na telefonie ile pobieram pamięci, pokazało mi że średnio 4gb. Ostatni moj tablet to byl ipad 4 z 2012 r. Potem dlugo nie mialem takiego urzadzenia, a teraz staram sie wybrac najlepszy w stosunku jakosc cena. Mam dylemat bo nie wiem ile takie urzadzenie może potrzebować ramu na dluzsza metę - jak więcej to niechętnie ale doplacę. Tablet bedzie mi sluzyl glownie do przegladania internetu, czytania ksiazek, na pewno na nim zadnej gry nie odpale, moze zobacze cos na youtubie, muzykę slucham z innego urzadzenia.

Nie wie ktoś co jest tak ramożerne że robią wersje 8gb na tablety, a telefony po 10-12gb ja przyznam że jestem w temacie zielony, nic mi do glowy nie przychodzi. Chrome na kompie potrafi pociagnac ramu, ale na androidzie jest to jakos zminimalizowane, bo zawsze mam otwarte ponad 100 kart, a pokazuje mi ze zuzywam na youtuba w tle i przegladarke srednio 4gb (przez 12h od sprawdzenia) nieraz odpale jakas inna aplikację + do tego gmaila i ani 3h, ani 6h, ani 12h od sprawdzenia nie pobieram wiecej niz 4gb na telefonie android wersja 10.

Na google sa jakies odpowiedzi na to zapytanie, ale z 2014r, albo tez kilka lat do tylu

Podpowiedzcie cos

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...