Skocz do zawartości
morpheouss

Drukarka do dokumentów oraz zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Szukam dobrej drukarki (najlepiej CISS), głównie do dokumentów oraz zdjęć w formacie 10x15. Do tej pory korzystałem wylacznie z drukarek HP (nie liczac jednego Canona). Stara sie zepsula, dalem kolejna szanse HP - tym razem ze Smartem ale po wydrukowaniu dwoch albumow zdjec przestala wciagac papier z podajnika foto.

Moje wymagania na chwile obecna to:

  • drukarka atramentowa ze skanerem (sprobowalbym CISS zeby obnizyc koszta wydruku zdjec i nie bawic sie w abonamenty)
  • koniecznie duplex (automatyczny wydruk dwustronny) oraz druk bez marginesow
  • Musi działać pod Linuksem
  • Mile widziany automatyczny podajnik do skanera (moze byc jednostronny)
  • Mile widziana mozliwosc druku zdjec bezposrednio z telefonu / innego urzadzenia mobilnego

Na chwile obecna zastanawiam sie nad Epsonem L6270. Dlaczego? 1. Bo to nie HP. 2. Bo w Canonie zaschła mi głowica kilka dni po upływie gwarancji (i znam kilka osób które miały podobne doświadczenia). 3. Bo słyszałem że Brothery średnio drukują zdjęcia. Jak widać model/producent wybrany bardziej drogą eliminacji... Pytanie czy to trafny wybór?

Edytowane przez morpheouss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, gregory_portman said:

Może dlatego, że dobra drukarka atramentowa to na dzisiejsze czasy oksymoron? 😉

Miałem nadzieję, że jednak znajdą się posiadacze drukarek atramentowych, którzy zechcą podzielić się swoimi wrażeniami. Obserwując tego Epsona od kilku dni zauważam, że ceny tej drukarki stale rosną i zmniejsza się ilość dostępnych egzemplarzy. Np. w owocowym sklepie została ostatnia sztuka i cena +200PLN... opinie też ma nienajgorsze. Mimo to, jest to jednak niemały wydatek, więc zastanawiam się czy w podobnej cenie nie znalazłbym czegoś lepszego (np. o lepszej jakości wydruku zdjęć) lub trwalszego (tak wiem, dziś wszystko china ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...