Skocz do zawartości
amkm717

Windows 10 PRO nie rozpoznaje telefonu z Android 11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Problem jest dość gruby, ponieważ wyczerpałam rozwiązania podrzucane przez Google. Żadne z tych rozwiązań nie działa: https://www.bugsfighter.com/pl/how-to-fix-unknown-usb-device-device-descriptor-request-failed-error-in-windows-11-and-windows-10/

Jak w temacie, po podłączeniu telefonu do kompa widzę to:

1.png.f06ea04798940a9aed41861bf634edb9.png

W menedżerze rozwija się samoistnie menu kontrolerów

2.thumb.png.6fe66af7728a834fb30071dc182735c8.png

Ale wciąż wyskakuje błąd

3.thumb.png.879239422170179df79d838132ee5486.png

Specyfikacja Windowsa:

4.png.b99064c32b4f1f6e0a07b60cfdf16a49.png

Specyfikacja Androida:

5.thumb.jpg.2aa28b0f151b8e834b8eff6b68eee0ec.jpg

Sterowniki są najnowsze:

6.png.ee9497e20cbec779733acec949251ac9.png

  • Sprawdziłam z 10 kabli
  • Podłączałam przez huba
  • Podłączałam bezpośrednio
  • Robiłam restart obu urządzeń
  • Zrobiłam format telefonu, więc jest świeży, a mimo to błąd ciągle jest
  • Wszystkie porty i kable są okej, ponieważ Windows rozpoznaje inne urządzenia z Androidem
  • Tablet z Androidem bez problemu rozpoznaje telefon
  • Nie jestem człowiekiem IT, ale sprawdziłam, czy jest włączone debugowanie USB w Androidzie (porada z Google)
  • ADB zaktualizowane

 

Proszę o pomoc, bo nie mam jak wrzucać plików na telefon.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz problem z podłączeniem telefonu do komputera przez USB. Wygląda na to, że próbowałaś już wielu rozwiązań. Mam kilka dodatkowych sugestii, które mogą pomóc:

Sprawdź, czy system operacyjny jest aktualny: Upewnij się, że zarówno system operacyjny komputera, jak i telefonu są aktualne. Czasami aktualizacje systemu operacyjnego mogą rozwiązać problemy z kompatybilnością.

 Choć wspomniałaś, że debugowanie USB jest włączone, warto spróbować wyłączyć i włączyć ponownie tę opcję. Może to pomóc w resetowaniu połączenia.

Upewnij się, że sterowniki ADB na komputerze są aktualne. Stare sterowniki mogą powodować problemy z połączeniem.

Jeśli problem nadal występuje, spróbuj innej metody połączenia, takiej jak Wi-Fi. Niektóre telefony i komputery lepiej radzą sobie z połączeniami bezprzewodowymi.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, warto skontaktować się z pomocą techniczną producenta telefonu. Mogą oni być w stanie zaoferować bardziej specyficzne dla modelu rozwiązania.

Manipulowanie ustawieniami systemowymi i sterownikami może być ryzykowne, jeśli nie jesteś pewna, co robisz. Zawsze twórz kopie zapasowe ważnych danych przed dokonaniem jakichkolwiek zmian w systemie. Mam nadzieję, że te sugestie pomogą! Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...